wtorek, 12 listopada 2019 napisz DONOS@
BIP

ABSOLWENCI 2010

 

VI Liceum Ogólnokształcące o rozszerzonym programie nauczania języków obcych

Klasa III A(2007-2010)
Wychowawca: mgr Sylwia Wądołowska


1. Tomasz Andrzejewski
2. Adriana Marta Bajko
3. Martyna Baranowska
4. Magdalena Borawska
5. Jakub Brzeziak
6. Dominika Chmielewska
7. Katarzyna Dąbkowska
8. Marzena Ekstowicz
9. Magda Gacka
10. Izabela Gańczarczyk
11. Kamila Janowska
12. Adrianna Kaczyńska
13. Magdalena Kondracka
14. Justyna Kowalczyk
15. Jolanta Krawczyk
16. Diana Karolina Kurpiewska
17. Wiesław Łunkiewicz
18. Katarzyna Mierzejewska
19.Michał Nawrocki
20. Estera Niedźwiecka
21. Magdalena Piotrowska
22. Marta Romanik
23. Samanta Santocka
24. Sylwia Małgorzata Sienicka
25.Karolina Składanek
26. Sylwia Sobocińska
27. Marta Sokołowska
28. Marek Strzechocki
29. Magdalena Agnieszka Sulkowska
30. Juliusz Szymański
31. Izabela Oktawia Świredo
32. Emila Tomaszewska
33. Olga Izabela Wałkuska
34. Katarzyna Wiktowska
35. Paulina Patrycja Zabora

 

VI Liceum Ogólnokształcące o rozszerzonym programie nauczania chemii i biologii

Klasa III B(2007-2010)
Wychowawca: mgr Piotr Chmielewski

1.Paulina Arciszewska
2.Emilia Bednarczyk
3.Rena Biedrzycka
4.Karolina Boguska
5.Aldona Borawska
6.Łukasz Bronakowski
7.Karolina Chrzanowska
8.Łukasz Chrzanowski
9.Klaudia Delfina Dąbkowska
10.Marta Izbicka
11.Adam Janiak
12.Elżbieta Jastrzębska
13.Wioleta Kapelewska
14.Paulina Konopka
15.Marlena Kraska
16.Paulina Marcińczyk
17.Izabela Moskwa
18.Adrian Nowociński
19.Justyna Pawłowska
20.Mateusz Piaszczyk
21.Monika Pieńkowska
22.Cezary Piotr Popielarczyk
23.Barbara Sendrowska
24.Katarzyna Sokalska
25.Karol Sowa
26.Paulina Staniszewska
27.Ewa Truszkowska
28.Monika Wierzbowska
29.Dariusz Wierzbowski
30.Sylwia Wyrwas
31.Patrycja Zieja

VI Liceum Ogólnokształcące o rozszerzonym programie nauczania chemii i biologii

Klasa III C(2007-2010)
Wychowawca: mgr Beata Dziegielewska

1. Bazydło Anna
2.Bączyk Anna Katarzyna
3. Danowski Paweł
4. Dębski Mateusz
5. Dęby Marcin
6. Duda Patrycja
7. Górska Agnieszka
8. Gwara Damian
9. Janicka Karolina
10. Jankowska Magdalena
11. Kotowska Magdalena
12 Kulas King
13. Maciejewska Ewa
14. Mieczkowski dawid
15. Mogielnicka Emilia
16. Nerkowski Zbigniew
17. Orłowska Katarzyna
18. Pachucki Arkadiusz
19. Pajer Anna
20. Pogroszewska Milena
21. Pulwin Monika
22. Ramotowska Agnieszka
23. Sadowska Paulina Karolina
24. Sepczyński Adam
25. Sulkowska Ewa
26. Strzelecka Magdalena
27. Szuba Patrycja
28. Ustaszewska Diana
29. Wiktorzak Wioleta
30. Wiśniews\ka Magdalena Maria
31. Wyszyński Piotr
32. Zabielska Izabela
33. Zawadzka Magdalena

Technikum nr 6
Zawód: technik ekonomista, Specjalizacja: finanse i rachunkowość
Wychowawca: mgr Robert Bielicki
Klasa IV TA (2006-2010)
1.  Michał Bielawski
2.  Mariusz Bochiński
3.  Natalia Cieślik
4.  Agnieszka Darmetko
5.  Anna Darmetko
6.  Sylwia Dominikowska
7.  Aneta Dulewicz
8.  Katarzyna Dymek
9.  Adam Gołaś
10. Hubert Horbaczewski
11. Dominika Jarosz
12. Kamil Kijek
13. Ilona Kozłowska
14.Tomasz Mieczkowski
15. Mleczek Marcin
16. Żaneta Obrycka
17. Łukasz Pajer
18. Justyna Piaszczyk
19. Małgorzata Pijanowska
20. Kamil Edward Piórkowski
21. Justyna Radziwon
22. Monika Romanowska
23. Mariusz Stefan Sierzputowski
24.Magdalena Skrocka
25.Sylwia Sokalska
26.Justyna Śmiarowska
27. Barbara Tarkowska
28.Małgorzata Tymińska
29.Łukasz Zysk
30.Marta Żyznowska

 

 

Technikum nr 6

Zawód: technik ekonomista, Specjalizacja: finanse i rachunkowość

wychowawca: mgr Małgorzata Skrodzka

Klasa IV TB – (2007-2011)

1.Konrad  Arkiszewski
2.Karolina Boczewska
3.Damian Białucha
4.Radosław Chełstowski
5. Michał Chojnowski
6. Monika Chomętowska
7. Mariusz Ciecierski
8. Katarzyna Gałecka
9. Adam Gnatowski
10.Karol Góralczyk
11.Katarzyna Jankowska
12. Magdalena Kaczor
13.Jolanta Kalicka
14.Justyna Kiełczowska
15.Krystian Klimaszewski
16.Justyna Kuczyńska
17.Marlena Kurpiewska
18.Iwona Ładyżynska
19.Justyna Łojewska
20.Piotr Mocarski
21.Joanna Niedźwiecka
22.Katarzyna Pawłowska
23.Michał Piechowski
24.Monika Sobocińska
25.Łukasz Sobociński
26.Sylwia Trzonkowska
27.Agnieszka Wierzbowska
28.Marta Wyrwaszewska
29.Kamila Zaremba
30.Marzena Zielińska

 

 

Technikum nr 6

Zawód: technik handlowiec

Wychowawca: mgr Elżbieta Ogonowska

Klasa IV TC (2006-2010)

 

1.Tomasz Bałdyga
2.Aneta Brulińska
3.Karol Brzozowski
4.Anna Danielewska
5.Magdalena Darmetko
6.Ewa Duchnowska
7.Grzegorz Gorełkin
8.Sebastian Gejdus
9.Krzysztof Kalinowski
10.Paweł Kapelewski
11.Monika Kijek
12.Łukasz Konopka
13.Radosław Korytkowski
14.Grzegorz Laskowski
15.Anna Mioduszewska
16.Przemysław Napiórkowski
17.Anna Maria Owczarska
18.Łukasz Pawłowski
19.Agnieszka Popławska
20.Piotr Remiszewski
21.Renata Jaraczewska
22.Magdalena Szyjko
23.Ewelina Tomaszewska
24.Jarosław Truszkowski
25.Łukasz Tryc
26.Danuta Zaczek
27.Szymon Załęski

 

Liceum Profilowane

Profil: zarządzanie informacją

Wychowawca: mgr Małgorzata Jarmosz

Klasa IIIPC (2007-2010)

1.Krzysztof Borawski
2.Klaudia Magdalena Brulińska
3.Ewelina Buczyńska
4.Ewelina Bzura
5.MaciejChludziński
6.Paulina Chojnowska
7.Kamil Drozdowski
8.Radosław Jastrzębski
9.Katarzyna Konopka
10.Karolina Kosewicz
11.Arkadiusz Kowalewski
12.Ewelina Kuczewska
13.Małgorzata Mioduszewska
14.Patry Mroczkowski
15.Izabela Nawrocka
16.Marta Pachucka
17.Kinga Piaścik
18.Edyta Pietruchowska
19.Ewelina Piotrowska
20.Julita Ratowska
21.Łukasz Samluk
22.Olga Sobolewska
23.Paweł Staniszewski
24.Sylwia Szczepankowska
25.Aneta Szklarzewska
26.Artur Witczak
27.Magdalena Zielińska

 

Elżbieta Szleszyńska
pon, 10 marca 2014 12:43
Data ostatniej edycji: wt, 28 lipca 2015 11:00:19

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę