Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 marca 2024 napisz DONOS@

Zaginął mieszkaniec Łomży

Główne zdjęcie
Tadeusz Jankowski

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu mieszkańca Łomży. Zaginiony Tadeusz Jankowski od 1 grudnia, gdy wyjechał z Hannoveru w Niemczech, nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Łomżyńska policja publikuje wizerunek i prosi o pomoc w odnalezieniu 60-letniego Tadeusza Jankowskiego. Zamieszkały w Łomży mężczyzna 1 grudnia wyjechał z Hannoveru w Niemczech. Z rodziną po raz ostatni kontaktował się tego samego dnia około 16:45. Po tym czasie nie nawiązał kontaktu, ani nie powrócił do miejsca zamieszkania. 

Zaginiony ubrany był w spodnie jeansowe, niebieską kurtkę, brązowe buty i czarną zimową czapkę.

Rysopis: sylwetka otyła, około 185 cm wzrostu, szpakowate włosy, nos skrzywiony, oczy brązowe.

Osoby mzjące jakąkolwiek wiedzę o losie zaginionego proszeni sąo kontakt pod nr. tel. 112 lub 47 717 12 12 / 47 717  12 20.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę