Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 marca 2024 napisz DONOS@

Konkurs na plakat festiwalu Walizka

3 tysiące złotych czekają na zwycięzcę konkursu, którego celem jest zaprojektowanie plakatu 37 Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego WALIZKA. Do połowy stycznia przyszłego roku artyści profesjonalni i amatorzy mają czas na przesłanie swojej wyjątkowej propozycji.

Teatr Lalki i Aktora w Łomży ogłosił konkurs, w efekcie którego chce wyłonić plakat  37 Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego WALIZKA. Skierowany jet on do osób pełnoletnich, głównie do grafików, projektantów, artystów plastyków oraz studentów uczelni artystycznych. Udział w konkursie jest bezpłatny i całkowicie dobrowolny. Dla zwycięzcy przygotowano nagrode w wysokości 3 tys. zł. Do konkursu każdy z uczestników może zgłosić jeden projekt stworzony wyłącznie na potrzeby tego konkursu i stanowiący autorski pomysł.

Od 1988 roku do 2022 WALIZKĘ zapowiadał charakterystyczny plakat wykonany przez  Przemysława Karwowskiego. Artysta obdarzony wielkim talentem i wrażliwością, teatralny scenograf zmarł 8 lutego 2023 roku. Plakat do ostatniej (2023) edycji festiwalu kontynuacji podjęła się jego córka - Dorota. 

Zgłoszenie prac następuje poprzez przesłanie na adres e-mail Organizatora (teatrlomza@hi.pl) wersji elektronicznej projektu plakatu w formacie B1 pion i przestrzeni kolorów CMYK w formacie: JPG oraz PDF lub PSD.

W konkursie będą rozpatrywane tylko i wyłącznie prace, które zostaną wysłane do dnia 15.01.2024 do godziny 12:00. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 31.01.2024. Szczegółowe informacje zawiera regulamin konkursu i karta zgłoszenia: https://teatrlomza.pl/konkurs-na-plakat-37-mft-walizka/

 

240206081801.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę