Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 marca 2024 napisz DONOS@

Stok narciarski od soboty, a lodowisko na mikołajki

Główne zdjęcie
Rybno, zdjęcie ilustracyjne

Trzy lata temu w Rybnie nad Narwią nie było śniegu ani mrozu w grudniu i styczniu, dlatego Stacja Narciarska nie przyjmowała miłośników szusowania na nartach i deskach snowboardowych. A teraz w listopadzie mamy lekki śnieżek i mrozy po - 5 / - 10 na termometrze, dlatego armatki śnieżne bez trudu naśnieżą stoki. Stacja Narciarska Rybno ma trasy od 350 metrów do 500 m, w sumie 2 300 m. Początek sezonu narciarskiego ogłoszono na godzinę 10. w sobotę, 2. grudnia 2023 roku. Karnet za godzinę jazdy normalny kosztuje 60 zł, zaś ulgowy – 55 zł dla dzieci < 12 lat i seniorów > 65 lat. Natomiast MOSiR Łomża chce otworzyć lodowisko przy ulicy Katyńskiej na mikołajki 6. grudnia.

Stacja narciarska czynna jest w soboty i niedziele od godz. 10. do 20., natomiast od poniedziałku do piątku w godzinach 14. -20. "Dla Państwa wygody przygotowaliśmy również możliwość płatności kartą, z wyjątkiem kaucji zwrotnej za kartę magnetyczną 20 zł, płatnej gotówką w kasie" – czytamy na stronie Stacji. Stoki są rzęsiście oświetlone, więc rekreacja na śniegu nie kończy się o zmierzchu. Karnety w dni powszednie są tańsze: zwykłe – 45 zł za godzinę, ulgowe – 40 zł. Karnety na więcej godzin są proporcjonalnie tańsze. Stacja ma wypożyczalnię nart, butów i kijków – za godzinę dla osoby dorosłej to koszt 25 zł, a dla dziecka (rozmiar buta do nr 36) – 19 zł. Stacja ma możliwość serwowania ciepłych napojów i dań. Lekcja indywidualna z instruktorem kosztuje 120 zł, lecz nie obejmuje kosztu karnetu i wyposażenia w sprzęt narciarski. 10 km od Łomży i... można poczuć się jak w górach.

Lodowisko jest konstrukcją przenośną o powierzchni 800 mkw., widoczną z ulicy Zawadzkiej przy Katyńskiej. Biały Orlik ma być czynny 7 dni w tygodniu od godziny 9.30 do 21.30. Wchodzić będzie można o dowolnej porze. Bilety do kupienia w kasie i online – eaktywni.pl. Ceny biletów od 6 zł za godzinę i 12 zł za wejście z wypożyczeniem łyżew. Początkujący będą mogli wypożyczyć kaski, kamizelki, „pingwiny” do utrzymania równowagi. 

Mirosław R. Derewońko
tel. red. 696 145 146   

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę