Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 05 października 2023 napisz DONOS@

Pastorałka Novum „Dobra Novina” z Łukaszem Sienickim

Główne zdjęcie
Kadr z filmu

„Chcę dziś wcześniej skończyć i biegnę do domu. Na twarzy płatki śniegu” - zaśpiewał delikatnym głosem mężczyzna w pastorałce „Dobra Novina”, którą w tym wyjątkowym czasie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia podarował Zakład Usług Informatycznych Novum i Przyjaciele. Wesoła załoga w czapkach mikołajskich ubiera choinkę, daje sobie pudełka z prezentami i śpiewa w firmie, Parku Świętego Jana Pawła II i studio chwytliwy refren, że „zima się znów zaczyna, wszędzie Dobra Novina”.

- W wyjątkowym okresie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia chcemy podzielić się z Państwem oraz mieszkańcami Łomży pastorałką, którą nagrali pracownicy firmy NOVUM – pisze Elżbieta Dobrońska, specjalista ds. marketingu. - Co roku aktywnie uczestniczymy w Szlachetnej Paczce. W tym roku chcieliśmy zrobić coś więcej. Stąd pomysł, by nieść „Dobrą Novinę”, która napawa radością i nadzieją. Jest to nasz debiut, ponieważ na co dzień zajmujemy się zupełnie innymi zagadnieniami. Zapraszamy na nasz kanał YouTube https://youtu.be/El1JgG_76l0 oraz profile w social media https://www.facebook.com/zuinovum, https://www.linkedin.com/company/zuinovum/ gdzie można wysłuchać utworu. Jednocześnie życzymy Państwu zdrowych i spokojnych Świąt oraz samych dobrych nowin w życiu.

W komentarzu do nagrania Twórcy z Novum dzielą się dobrym przesłaniem: - Pragniemy, by słowa i melodia naszej pastorałki zagościły w każdym sercu i domu oraz przyniosły Państwu radość i nadzieję. Niech „Dobra Novina” płynie w świat!

- Nasi pracownicy pokazali podczas nagrywania „Dobrej Noviny”, że mają dużo przeróżnych talentów, oprócz informatycznych na co dzień – cieszy się ze świątecznego utworu prezes Zbigniew Forenc. - Wszyscy doskonale się bawili podczas realizacji nagrania i tak radosnego nastroju życzymy Czytelnikom i redakcji 4lomza.pl.

Lekka, pogodna i roztańczona z animowanymi płatkami i gwiazdkami śniegu pastorałka wprawia w dobry nastrój, a to przecież ważny element precelebrowania ze współpracownikami Novum Bożego Narodzenia. Autorem muzyki i słów jest Łukasz Sienicki. Produkcja muzyczna to dzieło Flow Media House. Zamyśleni i wzruszeni, uśmiechnięci i żartujący Wykonawcy i wideo to #LudzieNOVUM . „Zima się znów zaczyna. W stajence śpi Dziecina. Niech każdy z nas w tę noc nie będzie sam...”. 

Mirosław R. Derewońko
tel. red. 696 145 146

 

Muzyczne emocje na Novum Jazz Festival

Anioły w rękach Biznesu

NOVUM – Innowacyjny Lider IT ze Spokojnej ulicy

Łomżyńska firma Novum z prestiżowym wyróżnieniem

Łomżyński kalendarz Novum i Roberta Sokołowskiego


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę