Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 31 lipca 2021 napisz DONOS@

Komunikat Festiwalu WALIZKA

Ze względu na trudne i nieprzewidywalne warunki atmosferyczne, spektakl Teatru na Walizkach pt. „Beczka Śmiechu” zaplanowany na godzinę 17:00 został przeniesiony z ul. Długiej do Teatru Lalki i Aktora w Łomży. Spektakl odbędzie się w kawiarence teatralnej. Godzina pozostaje bez zmian. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa najmłodszych, jak i tych trochę starszych! Przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Bądźcie z nami!

 

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Bądźcie z nami!

210723021652.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę