Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Przenieś żabę - apelują miłośnicy tych płazów

Akcja przenoszenia żab w naszym regionie trwa z inicjatywy nauczycieli i uczniów SP w Pniewie i pracowników Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. Co roku wiele żab w okresie rozrodu ginie pod kołami samochodów-powiedziała Bożena Sepczyńska nauczyciel przyrody ze SP w Pniewie. W przenoszenie żab w bezpieczne miejsca zaangażowali się uczniowie, dla których taka akcja to wartościowa lekcja przyrody.

Akcja przenoszenia żab jest również zgodna z przepisami prawnymi. W ich świetle wszystkie płazy w Polsce są pod ścisłą ochroną. Dodajmy jeszcze, że żaby choć może nie piękne, są bardzo pożyteczne-niszczą owady szkodniki i oczyszczają zbiorniki wodne.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę