Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Spór nie o miedzę... lecz o bociany

W kupiskach starych toczy się walka między sąsiadami o bociana. Od 5 lat na posesje korzenieckiego przylatuje para bocianów. Ostatnio pojawił się jednak problem - sąsiad Korzenieckiego - Cwalina - hoduje gołębie i twierdzi że bociany je straszą. Twierdzi też że tylko w tym roku stracił już gołębi na kwotę sięgającą 800 złotych. Bocianie gniazdo znajduje się metr od płotu podwórka Cwaliny, a ten by bociana wystraszyć tuż przy płocie postawił wysoki drewniany maszt z reklamówką na końcu. Torebka jest skuteczna teraz bocian krąży nad gniazdem i boi się tam zamieszkać bo reklamówka straszy.


Cwalina dodaje, że bociany lubi, tylko nie chce by one straszyły jego gołębie
Straszenie bocianów dziwi mieszkańców Kupisk, a
Cwalina twierdzi, że nie ustąpi i sprawę skieruje do...telewizji publicznej.
Bocian to nie jedyny problem mieszkańców Kupisk. Tradycyjnie w tej wsi istnieje też spór o miedzę, ale to już inna historia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę