Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Bezpieczeństwo i kultura na drodze

Rusza IV Międzynarodowy Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W wielu europejskich krajach - także w Polsce - prowadzona jest kampania pod hasłem " Szacunek to bezpieczeństwo". Akcja ukierunkowana jest przede wszystkim na zwalczanie tzw. " agresywnych" zachowań kierowców na drodze. Chidzi też o promocję wizerunku kierowcy kulturalnego i życzliwego. W regionie w kampanię czynnie zaangażował się Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży.


Naczelnik Wydziału podinspektor Piotr Jarominiak mówi, że agresji i nieuprzejmości na drodze jest coraz więcej.
W ramach Tygodnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, panowanie nad emocjami za kierownicą i o tolerancję, kulturę i życzliwość dla innych uczestników ruchu drogowego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę