Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Przedstawiciele RENCOM w Łomży

Przez dwa dni kilkunastu ekspertów z Polski i 5 innych krajów Europy przebywało w okolicy Łomży. Goście z Portugali, Niemiec, Belgii, Węgier, Bułgarii i Polski działają w ramach konsorcjum RENCOM, a głównym ich zadaniem jest wszechstronna analiza sytuacji w poszcególnych regionach Europy. Analiza ta ma posłużyć do opracowania strategii ich rozwoju. Jak powiedział goszczący w studio Radia Nadzieja prof. Nacques Vilrokx działenie RENCOMu wspiera Unia Europejska.W Łomży poza wizyta w Radiu Nadzieja, ekpserci spotkali się także m.in. z włądzami samorządowycmi miasta i okolicznych trzech powiatów: łomżyńskiego, zambrowskiego i grajewskiego, rozmawiali z przedstawicielami przedsiebiorcow i uczelni wyższych. Poza tym przede wszystkim poznawali region. Jak twierdzi Sylwia Durmeier – “po prostu tu jest pieknie”
Profesor Aloizy Nowak prodziekan wydziału zarządzanian Uniwersytetu Warszawskiego, dodaje że szansą na rozwuj regionu jest integracja Polski z państwami Unii Europejskiej.
Do badań RENCOM łomżyński region został wybrany jako jeden z dwóch w Polsce – jako tzw region zielony, którego rozwuj upatrywany jest w związku z ekologią.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę