Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

ŁSM - eksmisje

Znowu można zostać eksmitowanym na bruk. Właśnie zakończył się okres ochronny lokatorów, którzy zalegają z opłatami czynszowymi. Przez pięć zimowych miesięcy od 1 listopada do 31 marca w Polsce mimo sądowych wyroków o eksmisji bez prawa do lokalu socjalnego czyli “na bruk”, takowych eksmisji nie można przeprowadzać. W kwietniu już można. W samej Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej jest 6 wyroków sądowych z eksmisją na bruk i te eksmisje w najbliższym czasie mogą zostać wykonane - mówi prezes Spółdzielni Ryszard Siedlecki.

Ale większy problem jest z rodzinami, które maja być wyeksmitowane ze swoich mieszkań do lokali zastępczych – takich rodzin jest kilkanaście, a wolnych lokali komunalnych w mieście nie ma.
Już zostały przygotowane pierwsze lokale “wymienne” na poddaszu jednego z domów należących do ŁSM, do których mają trafić nieco zamożniejsi lokatorzy z mieszkań komunalnych, a zwolnione przez tych z kolei pomieszczenia będą dla rodzin wysiedlanych z bloków ŁSM.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę