Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Spotkanie noworoczne

Tradycyjnie od wielu lat Zarząd Oddziału TPZŁ organizuje spotkanie noworoczno-opłatkowe dla członków Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej z udziałem przedstawicieli władz lokalnych.W styczniu 2013 roku w II LO,  członkowie MK TPZŁ oraz uczniowie oraz ZSEiO nr 6 w Łomży przedstawili spektakl o Narodzeniu Jezusa, przygotowany pod kierunkiem Pani Ewy Przystępskiej i Pana Krzysztofa Domalewskiego. Występ podobał się wszystkim. Artyści oprócz braw i podziękowań, otrzymali zaproszenia na kolejne koncerty. Gratulujemy!

fot. J. Babiel

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 25 lutego 2013 21:29
Data ostatniej edycji: pon, 27 lutego 2017 21:27:13

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę