Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@
BIP

Agnieszka Wądołowska-Pieniek -"(Nie)bezpieczny Internet"

Zespół w składzie – Marcin Bylica i Damian Milewski z II C LO, pod opieką p. Agnieszki Wądołowskiej-Pieniek opracował stronę internetową "(Nie)bezpieczny Internet" w ramach konkursu dotyczącego bezpiecznego korzystania z Internetu. Priorytetem była realizacja dwóch podstawowych celów: upowszechnienie informacji na temat zagrożeń związanych z korzystaniem z Internetu przez dzieci i młodzież oraz zaangażowanie uczniów i nauczycieli w podejmowanie działań na rzecz aktywnej edukacji w zakresie promowania właściwych nawyków korzystania z sieci. Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie w tym konkursie.

 

Witrynę można obejrzeć pod adresem:

http://secure-network.tk/

 

Elżbieta Szleszyńska
śr, 09 lutego 2011 12:59
Data ostatniej edycji: pt, 03 czerwca 2016 10:01:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę