Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

W sobotę Wielkanocna Zbiórka Żywności

Będą stać w sklepach i zbierać żywność dla potrzebujących. Wolontariusze Caritas pojawią się już jutro w 10-ciu łomżyńskich sklepach. To kolejna Wielkanocna Zbiórka Żywności, podczas której zbierane będą podstawowe produkty żywnościowe tj: makaron, mąka, ryż, cukier i słodycze. Z nich, przed świętami Wielkiej Nocy, Caritas przygotuje paczki dla najuboższych. W akcji pomagać będą wolontariusze ze Szkolnych Kół Caritas i Parafialnych Zespołów Caritas – łącznie około 50 osób.

Pierwsza zbiórka wielkanocna już jutro (w sobotę 28 marca) a kolejna w następną sobotę 4 kwietnia. Przypomnijmy, podczas bożonarodzeniowej zbiórki, która odbyła się w grudniu, łomżanie ofiarowali 2,8 tony żywności, dzięki czemu 700 osób otrzymało paczki świąteczne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę