Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pomóżmy potrzebującym!

O pomoc poszkodowanym przez trąbę powietrzną w okolicach Częstochowy oraz rodzinom ofiar katastrofy autokarowej w Grenoble zaapelował biskup łomżyński Stanisław Stefanek. W najbliższą niedzielę w diecezji łomżyńskiej, podobnie jak w innych diecezjach w Polsce, odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych.

Pasterz łomżyński w specjalnym komunikacie poinformował, że w akcję niesienia pomocy mieszkańcom wsi dotkniętym klęską już włączyła się Caritas Polska. Dostarcza im lekarstwa, żywność i odzież. Na pomoc czeka 97 rodzin, które straciły dach nad głową, warsztaty pracy oraz dorobek całego swojego życia. - Klęski żywiołowe i tragiczny wypadek autokarowy pod Grenoble niech poruszą nasze serca i zjednoczą nasz Kościół Łomżyński wokół cierpiących i potrzebujących pomocy oraz ich rodzin – zaapelował biskup Stanisław Stefanek. Zbiórka do puszek odbędzie się w niedzielę 5 sierpnia we wszystkich kościołach diecezji łomżyńskiej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę