Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Będzie boisko przy Szkole Podstawowej nr 5 w Łomży.

Radni jednogłośnie uchwalili dziś zmiany w budżecie, przeznaczając 115 tys zł na budowę boiska. Drugie tyle miasto dostanie od Ministerstwa Sportu. Inwestycja ma ruszyć jeszcze w wakacje. Decyzję o przeznaczeniu środków na boisko rada podjęła na nadzwyczajnej sesji. Boisko przy łomżyńskiej 5-tce ma służyć uczniom tej szkoły, jak też podopiecznym mieszczącego się obok Domu Dziecka i wszystkim mieszkańcom Łomżycy.

Podczas sesji wiceprezydent Krzysztof Choiński zapowiedział, że to pierwszy krok w kierunku rozbudowy przyszkolnej bazy sportowej w Łomży. - Bardzo mocno będziemy zabiegać o programy ministerialne, bo naszym zamiarem jest to, aby osiągnąć boiska przy każdej z placówek oświatowych - powiedział wiceprezydent.

Podczas sesji nie brakowało podziękowań. Za pomoc przy uzyskaniu dofinansowania z Ministerstwa Sportu kilku radnych dziękowało Ministrowi Jarosławowi Zielińskiemu. Były też zupełnie inne głosy. - Gdyby nie politycy, to Łomża dostałaby dużo więcej - stwierdził radny Piotr Grabani.

Budowa nowego boiska przy ul. Polnej w Łomży ma ruszyć, wg planów miasta, na przełomie sierpnia i września tego roku. Całkowity koszt tego projektu to ponad 230 tys. zł.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę