Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Szkoła im. Szkół Podchorążych Rezerwy w Zambrowie

Imię „Szkół Podchorążych Rezerwy w Zambrowie” otrzymał dziś zambrowski Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości. Uroczystość rozpoczęła przed południem msza święta polowa, podczas której biskup Stanisław Stefanek poświęcił sztandar placówki. Obranie za patrona źródło wiedzy i tradycji historycznej to dobry i godny naśladowania pomysł - powiedział biskup Stefanek.

Pod obecną nazwą Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie istnieje od września 2002 roku, początki działalności edukacyjnej placówki sięgają roku 1985. Obecnie w budynku Zespołu funkcjonują 4 szkoły, w których uczy się 585 uczniów i słuchaczy. Wybierając na Patrona - Szkoły Podchorążych Rezerwy w Zambrowie, pragniemy upamiętnić funkcjonujące tu w okresie dwudziestolecia międzywojennego Szkołę Podchorążych Rezerwy Piechoty oraz Mazowiecką Szkołę Podchorążych Rezerwy Artylerii im. gen. Józefa Bema – mówił dyrektor Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie Jan Zakrzewski.

Na program uroczystości nadania imienia Zespołowi Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie złoży się uroczyste przekazanie sztandaru poświęconego przez biskupa Stefanka, odsłonięcie i poświęcenie tablicy pamiątkowej oraz zwiedzanie wystawy poświęconej patronom. Ekspozycję przygotowali uczniowie pod kierunkiem nauczycieli - mówił Andrzej Świerdzewski z II klasy Technikum Ekonomicznego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę