Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadizeja.pl

Spotkanie młodzieży w Katedrze

Kilkusetosobowa grupa młodzieży spotka się w sobotę w łomżyńskiej katedrze. Wszystko w ramach pierwszej pielgrzymki uczniów szkół średnich do sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości. Pielgrzymka jest wydarzeniem eksperymentalnym, po raz pierwszy chcemy zachęcić młodzież, która kończy rok szkolny do wspólnego spędzenia tego czasu – powiedział Radiu Nadzieja ks Jacek Czaplicki, diecezjalny duszpasterz młodzieży.


Duchowni chcą również zachęcać młodzież do zaangażowania się w propagowanie Ruchu Czystych Serc w diecezji łomżyńskiej.

Razem z młodzieżą spotkają się również katecheci z diecezji łomżyńskiej. Podczas mszy świętej pod przewodnictwem pasterza diecezji łomżyńskiej ks bpa Stanisława Stefanka, odbędzie się również uroczystość posłania na misję do Salwadoru (do Ameryki Środkowej), młodej łomżanki

Na zakończenie uroczystości w auli szkół katolickich odbędzie się koncert zespołu muzyki chrześcijańskiej "Emaus".

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę