Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Powstanie nowe duszpasterstwo - parlamentarzystów i samorządowców

Mszą Świętą i konferencją na temat społeczno-politycznego zaangażowania chrześcijan w najbliższą sobotę zostanie zainaugurowane duszpasterstwo parlamentarzystów i samorządowców z diecezji łomżyńskiej. - Senatorowie, posłowie a także przedstawiciele rad i magistratów staną się tym samym najmłodszą grupą, wśród której Kościół pragnie jeszcze mocniej wyjaśniać zagadnienia Katolickiej Nauki Społecznej – mówi ks. Jacek Czaplicki, wiceprzewodniczący Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego łomżyńskiej kurii. Termin spotkania nie jest przypadkowy, mija bowiem 16 rocznica wizyty w Łomży papieża Jana Pawła II.


W sobotę o 10-00 rozpocznie się uroczysta Msza Św. w łomżyńskiej katedrze. Po niej, w auli Szkół Katolickich odbędzie się spotkanie i dyskusja na temat dalszej działalności duszpasterstwa. Pierwszym kapelanem diecezjalnego grona parlamentarzystów i samorządowców został proboszcz parafii w Grabowie ks. Janusz Kubrak.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę