Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

„Zucholandia” w przedszkolu nr9 w Łomży

Gry, zabawy, konkursy, rozmowy z policjantami i pokazy ratownictwa medycznego – to wszystko czekało dziś na dzieci w Przedszkolu nr 9 w Łomży. Odbyła się tu Zucholandia 2007. To druga edycja tej imprezy, w tym roku jej głównym celem było podsumowanie programu „Bezpieczny Przedszkolak”

Dużym zainteresowaniem najmłodszych cieszyły się pokazy ratowników medycznych. - Dzieci bardzo szybko uczą się, jak należy udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym – mówi Daniel Kowalewski członek grupy ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża z Łomży.

Spotkanie zostało zorganizowane po raz drugi przez przedszkole numer 9 i komendę hufca ZHP w Łomży. Na placu zabaw przy przedszkolu nr 9 zebrało się około 300-sta dzieciaków z Łomży i Zambrowa. Gościły też dzieci czeczeńskie z Ośrodka dla uchodźców w Czerwonym Borze.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę