Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Biskup łomżyński Stanisław Stefanek zachęca do udziału w niedzielnych wyborach.

W specjalnie wydanym komunikacie ordynariusz łomżyński podkreśla, aby przy wyborze właściwych kandydatów oprzeć się na doświadczeniu ostatnich lat. "Sprawdziły się elementarne kryteria wyboru: ich odniesienie się do wiary w Boga, miejsce rodziny w ich życiu, gotowość ofiarnego zaangażowania się w zadania wobec naszej społeczności" - napisał pasterz.

Biskup Stanisław Stefanek zachęca także aby uczestnicząc w wyborach do sejmiku podlaskiego wziąć udział w referendum „w sprawie Rospudy”, aby mogła powstać obwodnica Augustowa.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę