Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 sierpnia 2020 napisz DONOS@

Sukcesy Taneczne KTT AKAT Łomża

cz pon, 24 maja 2004 21:44

Dobrze zaprezentowali się tancerze KTT AKAT Łomża w rozgrywanych w weekend zawodach tanecznych. Pary taneczne z Łomży rywalizował w sobotę w Ostrołęce, a w niedziele w Piszu. Z obu turniejów łomżanie wrócili z laurami. Trenerami młodych tancerzy z Łomży są Magdalena i Jacek Baczwscy, a zespół działa przy Regionalnym Ośrodku Kultury.

XVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TEATRALNY WALIZKA

cz pt, 21 maja 2004 17:25

program

Zaproszenie

mm śr, 19 maja 2004 10:12

W imieniu Miejskiego Domu Kultury – Dom Środowisk Twórczych i Komendy Miejskiej Policji w Łomży oraz dzieci i młodzieży biorących udział w II edycji konkursu plastycznego „Sposób na życie” zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej 25 maja 2004 r. godz. 11.00 w Galerii Bonar, ul. Wojska Polskiego 3

Osiągnięcia w konkursie pt. „Krajobraz polski – tradycje, współczesność, przyszłość”

mm wt, 18 maja 2004 21:09

Młodzi artyści z pracowni plastycznej MDK-DŚT, prowadzonej przez Annę Bureś, mogą pochwalić się kolejnymi osiągnięciami w konkursie pt. „Krajobraz polski – tradycje, współczesność, przyszłość”.

Sukcesy taneczne KTT “AKAT” Łomża

cz wt, 18 maja 2004 10:52

W sobotę i niedzielę 16 i 16 maja 2004 r. w Białymstoku odbył się 28 Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego ,,Złote Pantofelki”. Turniej ten odbył się w ,,Hali Włókniarza” jego organizatorem był Klub Tańca Towarzyskiego ,,Rytm” z Białegostoku. Duży sukces odniosły pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego ,,AKAT” z Łomży, trenowane przez Magdę i Jacka Baczewskich. Łomżyńskie pary godnie reprezentowały Łomżę i wytańczyły finały.

Regionalny Przegląd Kapel, Śpiewaków i Gwędziarzy Ludowych w Zbójnej - wyniki

cz pon, 17 maja 2004 15:26

PROTOKÓŁ z posiedzenia Komisji oceniającej prezentacje uczestników ,,Regionalnego Przeglądu Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych” Zbójna 16.05.2004. Komisja w składzie: 1. Józef Zyśk – przewodniczący 2. Teresa Pardo – członek 3. Wiesława Pawlak – członek po przesłuchaniu i obejrzeniu prezentacji 10 zespołów śpiewaczych, 5 kapel, 6 par tanecznych, 4 gawędziarzy, 5 solistów śpiewaków, 3 zespołów folklorystycznych (ogółem 260 wykonawców) postanowiła przyznać zgodnie z założeniami regulaminu

Laury dla pracowni plastycznej MDK-DŚT

cz wt, 11 maja 2004 16:38

Judyta Chojnowska otrzymała I Miejsce i Wyróżnienie, Paulina Łąka Nagrodę Specjalną w łódzkim konkursie na ilustracje do fraszek Jana Sztaudyngera. Konkurs zorganizowanym został przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Regionalny Przegląd Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych

cz wt, 11 maja 2004 16:02

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, Gminny Ośrodek Kultury w Zbójnej oraz Wójt Gminy Zbójna zapraszają na Regionalny Przegląd Kapel, Śpiewaków i Gawędziarzy Ludowych, który odbędzie się 16 maja 2004 r. na stadionie w Zbójnej.

PROROCKOWANIE

mm pon, 10 maja 2004 11:26

Piąta edycja Non Stop Rock Festiwal 14 maja 2004, godz. 19.00 Klub PopArt, MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3

Łomża górą!

mm pon, 10 maja 2004 11:22

Kolejne sukcesy młodych artystów z Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży na ogólnopolskich konkursach. Tancerze z grupy Marka Kisiela „Crazy Twisting Group” nie spoczęli na laurach po zakwalifikowaniu się na mistrzostwa świata, i rozbili bank nagród na XVII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Młodzieżowego w Wałczu, zdobywając I Miejsce w kategorii Break dance Formacje oraz indywidualnie II Miejsce (Tomasz Jarosik), III Miejsce (Robert Adamczuk) i Wyróżnienie za osobowość i indywidualność taneczną (Tomek Jarosik).

Gitarzyści nagrodzeni

cz śr, 05 maja 2004 21:04

Konkurs literacki - Szukamy artystycznych talentów na miarę rodziny Kossaków

mm śr, 05 maja 2004 17:40

W bieżącym roku przypada 120. rocznica ślubu znakomitego malarza Wojciecha Kossaka, który zawarł w parafii Poryte. Z utalentowanej artystycznie rodziny Kossaków pochodzą pisarki - córki Wojciecha Kossaka: Maria Pawlikowska-Jasnorzewska i Magdalena Samozwaniec oraz wnuczka Juliusza Kossaka - Zofia Kossak-Szczucka.

Czerwcowy Konkurs Jednego Wiersza

cz wt, 04 maja 2004 17:26

Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży ogłasza V edycję Czerwcowego Konkursu Jednego Wiersza Łomża 2004. Konkurs przebiegać będzie w dwóch etapach: I. nadsyłanie własnych, wcześniej niepublikowanych wierszy pod adresem Miejskiej Biblioteki Publicznej, II. prezentacja zgłoszonych utworów przez finalistów na specjalnie zorganizowanym wieczorze poetyckim i rozstrzygnięcie konkursu.

SWOJSKO I KRESOWO

mm śr, 28 kwietnia 2004 10:01

Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza na koncert kapeli podwórkowej PAKA Z GRAJEWA pt. SWOJSKO I KRESOWO

SUKCESY WOKALNE GRUPY „eMDeK”

Foto: SUKCESY WOKALNE GRUPY „eMDeK”
mm pon, 26 kwietnia 2004 14:14

Działająca przy Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży, grupa wokalna „eMDeK”, zajęła I miejsce (25 kwietnia ) w XI Regionalnym Konkursie Piosenki w Grajewie. Występ dziewcząt okazał się kolejnym sukcesem, również w kategorii solistów: Joanna Zawłocka zdobyła I miejsce i Jowita Konert - II miejsce w tej samej kategorii. Jury przyznało także nagrodę specjalną instruktorowi grupy - Magdzie Synow.

Sukcesy wychowanków łomżyńskiej szkoły muzycznej

cz pon, 26 kwietnia 2004 13:08

Bogumiła Dąbrowska z PSM I i II st. w Łomży zdobyła I miejsce w II Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym dla uczniów klas IV szkół muzycznych I stopnia w Suwałkach.

XLIX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - eliminacje miejskie -wyniki

mm pt, 23 kwietnia 2004 15:11

23 kwietnia 2004r w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży odbyły się miejskie eliminacje XLIX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: Ewa Sznejder, Bogdan Szczepański, Tomasz Rynkowski, po wysłuchaniu i obejrzeniu 18 recytatorów (w tym 15 wykonawców turnieju recytatorskiego, 2 wykonawczyń poezji śpiewanej i 1 osoby w kategorii „wywiedzione ze słowa”) postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

VIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Prezydenta Miasta" Łomża 2004

mm pt, 23 kwietnia 2004 13:14

24 kwietnia 2004 r., Szkoła Podstawowa Nr 10 w Łomży, ul. Niemcewicza 17 ORGANIZATORZY TURNIEJU: Klub Tańca Towarzyskiego ,,AKAT’’, Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży.

Wyróżnienie dla Miejskiej Biblioteki Publicznej

Foto: Wyróżnienie dla Miejskiej Biblioteki Publicznej
cz pt, 23 kwietnia 2004 10:42

21 kwietnia 2004 roku w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku już po raz szósty zostały wręczone Nagrody Srebrnej Róży wraz z pamiątkowymi dyplomami. Nagrody (wykonana z czystego srebra róża, położona na wykutej w marmurze księdze) towarzyszyły obchodom Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w Białymstoku. Z rąk przewodniczącej kapituły, prof. dr hab. Anny Sitarskiej z Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrali je Wojciech Banasik i Krystyna Sobocińska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży. Wojciech Banasik wyróżniony został za obdarowanie Książnicy Podlaskiej w Białymstoku m.in. cennymi zbiorami przedwojennych czasopism oraz wydawnictwami tzw. drugiego obiegu. Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży została nagrodzona za całokształt swojej dotychczasowej działalności.

Łomżyńscy Hip - Hop

Foto: Łomżyńscy Hip - Hop
cz śr, 21 kwietnia 2004 08:58

Działająca w Miejskim Domu Kultury- Domu Środowisk Twórczych w Łomży formacja tańca młodzieżowego Crazy Twisting Group, kierowana przez instruktora Marka Kisiela, po licznych sukcesach na krajowych turniejach i przeglądach zajęła III Miejsce na Mistrzostwach Polski Hip hop, Electric boogie i Break dance w Międzychodzie (17-18 kwietnia 2004) i zdobyła kwalifikację w kategorii formacji break dance na Mistrzostwa Świata w Bremen w Niemczech.

« · «« · 160 · 161 · 162 · 163 · 164 · 165 · 166 · 167 · 168 · 169 · »» · »
 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę