Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 września 2020 napisz DONOS@

Nowe zakażenia w Łomży

Foto: Nowe zakażenia w Łomży
mm pon, 31 sierpnia 2020 10:57

Kolejne 4 nowe przypadki zakażenia SARS-CoV-2 w Łomży i powiecie łomżyńskim przybyło po weekendzie. Były też wyzdrowienia. Obecnie za chorych uważa się 24 osoby. W województwie podlaskim dziś przybyło dziewięć osób, a w kraju 502 nowe przypadki.

Koronawirus - raport

Foto: Koronawirus - raport
mm so, 29 sierpnia 2020 13:01

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dwudziesty czterech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, w tym jednym w powiecie łomżyńskim, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Przyrasta osób na kwarantannie, zmarła kolejna osoba w województwie

Foto: Przyrasta osób na kwarantannie, zmarła kolejna ...
mm pt, 28 sierpnia 2020 11:16

Kobieta z powiatu białostockiego jest 30. ofiarą koronawirusa w województwie. W Łomży i rejonie na kwarantannie przebywa 168 osób. Na szczęście nie ma u nas nowych zachorowań choć w województwie podlaskim sanepid informuje o pięciu kolejnych przypadkach COVID-19.

8 milionów złotych z NCBR dla laryngologii w Łomży

Foto: 8 milionów złotych z NCBR dla laryngologii w Łomży
mm cz, 27 sierpnia 2020 15:39

- Oddziałem, który idzie w XXII wiek jest laryngologia – optymistycznie obwieścił wicemarszałek podlaski Marek Olbryś, gość spotkania informacyjnego w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży, który otrzyma 8 milionów złotych dofinansowania z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Dr Dorota Kuryga, autorka nagrodzonego przez NCBR projektu i koordynatorka pionu laryngologii, ucieszyła się, że za ok. 6 mln zł zostanie wyremontowany oddział laryngologii i przybędzie dobrego sprzętu.

Przybywa chorych na koronawirusa w Łomży

Foto: Przybywa chorych na koronawirusa w Łomży
mm cz, 27 sierpnia 2020 11:27

Dwie starsze kobiety z powiatu łomżyńskiego to nowe osoby u których potwierdzono w ciągu ostatniej doby obecność wirusa SARS-CoV-2. Obie hospitalizowane są w szpitalu w Łomży. W województwie podlaskim służby sanitarne informują o dwunastu nowych przypadkach koronawirusa.

Oddział dziecięcy zamknięty do listopada?!

Foto: Oddział dziecięcy zamknięty do listopada?!
mm śr, 26 sierpnia 2020 14:41

- Nowy dyrektor szpitala nie rozmawiał ze mną, wcale, ominął nas szerokim łukiem – mówi doktor Joanna Zacharzewska, specjalista pediatrii i specjalista neurologii dziecięcej, która 30 lat pracuje w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży, w tym od 25 lat w oddziale dziecięcym, zamkniętym od marca z powodu pandemii. - Deklaracja jednego czy dwóch nowych lekarzy nie zapewni ciągłości działania Oddziału Dziecięcego, a pozyskanie w tak krótkim czasie całej, nowej kadry lekarskiej jest bardzo trudne – tłumaczy dyrektor Jarosław Pokoleńczuk, kierujący szpitalem od czerwca. Brakiem kadry pediatrów tłumaczy zawieszenie działalności oddziału, który w 2019 r. wyleczył 1 395 pacjentów...

Koronawirus - raport

Foto: Koronawirus - raport
mm śr, 26 sierpnia 2020 12:47

Mężczyzna w sile wieku jest kolejnym zakażonym SARS-CoV-2 w powiecie łomżyńskim. W województwie podlaskim w ciągu ostatniej doby potwierdzono 13. kolejnych przypadków.

Rekord zachorowań w Podlaskiem

Foto: Rekord zachorowań w Podlaskiem
mm wt, 25 sierpnia 2020 11:25

U 28. osób potwierdzono ostatniej doby zakażenia SARS-CoV-2 w województwie podlaskim. W tym gronie jest jedna kobieta w sile wieku z Łomży. W Polsce ostatniej doby przybyło 763 kolejnych przypadków.

Kto trwale przywróci funkcję oddziału dziecięcego?!

Foto: Kto trwale przywróci funkcję oddziału dziecięce...
mm pon, 24 sierpnia 2020 18:46

„Trwałe przywrócenie pierwotnej funkcji Szpitala Wojewódzkiego w Łomży” to cel powołania 28-osobowego Zespołu pod kierunkiem wiceprezydenta Łomży Andrzeja Stypułkowskiego. Prezydent Mariusz Chrzanowski powołał 28-osobowy Zespół 10. czerwca, a tylko dwa i pół miesiąca później wysłałem w pojedynkę z 4lomza.pl zapytania do dyrektora szpitala Jarosława Pokoleńczuka o losy oddziału dziecięcego. Nieczynna ponad 5 miesięcy pediatria w 2019 r. miała 1395 pacjentów, około 116 miesięcznie, a do 16 marca br., gdy wojewoda szpital przekształcił w zakaźniak, 312 pacjentów.

Po weekendzie sześć nowych zakażeń w Łomży

Foto: Po weekendzie sześć nowych zakażeń w Łomży
mm pon, 24 sierpnia 2020 11:36

Sześć nowych przypadków zarażenia wirusem SARS-CoV-2 zanotował łomżyński sanepid w miniony weekend. Wszyscy zostali objęci izolacją domową.

Dwa nowe przypadki w Łomży

Foto: Dwa nowe przypadki w Łomży
mm so, 22 sierpnia 2020 11:10

O dwóch nowych mężczyznach w Łomży poinformował dziś Wojewódzki Inspektor Sanitarny. Zakażeni SARS-CoV-2 mężczyźni zostali poddani izolacji domowej.

6 oddziałów szpitala w Łomży ciągle nie dla każdego

Foto: 6 oddziałów szpitala w Łomży ciągle nie dla każ...
mm pt, 21 sierpnia 2020 17:16

Po dwóch miesiącach i trzech tygodniach od objęcia posady w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży, dyrektor Jarosław Pokoleńczuk informuje o świadczeniach zdrowotnych największej placówki medycznej w mieście i Łomżyńskiem. Na 5 oddziałach przyjmowani są tylko pacjenci zakażeni koronawirusem lub z podejrzeniem zakażenia COVID-19. To oddział noworodków i wcześniaków, ginekologiczno-położniczy, neurologiczny, chorób płuc i gruźlicy, zakaźny. Na oddziale dziecięcym – jak tłumaczy dyr. Pokoleńczuk - „działalność została czasowo zawieszona z powodu rezygnacji z pracy lekarzy”.

Rekord zakażeń w Polsce, w Łomży bez zmian

Foto: Rekord zakażeń w Polsce, w Łomży bez zmian
mm pt, 21 sierpnia 2020 12:23

O 903 nowych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2 poinformowało Ministerstwo Zdrowia w dzisiejszym komunikacie. W województwie podlaskim przybyło sześć nowych zakażeń, na szczęście nikogo z Łomży i powiatu łomżyńskiego.

Kolejne dwie osoby zmarły w Podlaskiem na koronawirusa

Foto: Kolejne dwie osoby zmarły w Podlaskiem na koron...
mm cz, 20 sierpnia 2020 13:41

Kolejne dwie osoby zmarły na koronawirusa w województwie podlaskim. To 46-letni mężczyzna w Białymstoku i 92-letnia kobieta z Wąsosza w powiecie grajewskim. Oboje mieli choroby współistniejące. Także dziś podlaskie służby epidemiologiczne poinformowały o dwunastu nowych osobach zarażonych SARS-CoV-2, brak wśród nich mieszkańców Łomży i powiatu.

Brak nowych zakażeń SARS-CoV-2 w Łomży i powiecie

Foto: Brak nowych zakażeń SARS-CoV-2 w Łomży i powiecie
mm śr, 19 sierpnia 2020 11:24

Osiem nowych przypadków zakażenia SARS-CoV-2 w województwie podlaskim w ciągu ostatniej doby. Na szczęście, w tym gronie nie ma nikogo z Łomży i powiatu łomżyńskiego. W kraju natomiast utrzymuje się wysoka liczba zakażeń. Dziś doszło kolejnych 735 przypadków.

Nowe zakażenia w Łomży

Foto: Nowe zakażenia w Łomży
mm wt, 18 sierpnia 2020 11:10

Cztery nowe zakażenia SARS-CoV-2 w ciągu ostatniej doby wykryto w Łomży. Wszystkie osoby poddane zostały izolacji domowej. W województwie podlaskim w sumie przybyło dziesięć osób, a w kraju 597.

27. ofiara koronawirusa w Podlaskiem

Foto: 27. ofiara koronawirusa w Podlaskiem
mm pon, 17 sierpnia 2020 18:05

Wojewódzkie służby sanitarne poinformowały o kolejnym zgonie z powodu COVID-19. To 81. letnia kobieta z powiatu grajewskiego.

Stabilna sytuacja w Łomży i powiecie łomżyńskim

Foto: Stabilna sytuacja w Łomży i powiecie łomżyńskim
mm pon, 17 sierpnia 2020 11:22

Od soboty u jednej osoby z powiatu łomżyńskiego potwierdzono badaniami obecność wirusa SARS-CoV-2. Wczoraj w łomżyńskim szpitalu zmarła 51-letnia chora z powiatu grajewskiego. To 26 ofiara śmiertelna koronawirusa w podlaskim.

Przybywa chorych w Łomży

Foto: Przybywa chorych w Łomży
mm pt, 14 sierpnia 2020 13:44

U siedmiu nowych osób w Łomży potwierdzono obecność wirusa Sars-Cov-2. W województwie podlaskim przybyło 31 przypadków, a w Polsce 825. Tak wyglądają dane o koronawirusie na 14. sierpnia.

Raport COVID-19

Foto: Raport COVID-19
mm cz, 13 sierpnia 2020 13:14

Jedno nowe zakażenie przybyło w Łomży w ciągu ostatniej doby. W województwie podlaskim zidentyfikowano siedemnaście kolejnych zakażeń. W Polsce przybyło 811 nowych przypadków koronawirusa.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
200831084255.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę