Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Sukcesy tenisistek

cz nie, 10 grudnia 2006 22:04

Bardzo dobrze spisały się zawodniczki SKTSu Łomża w rozgrywanym przez ostatnie dwa dni w Gdańsku II Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym (OTK) kadetów w tenisie stołowym. W gronie 40.tu uprawnionych do startu zawodniczek szóste miejsce zajęła Monika Narolewska, siódme – Weronika Łuba a 10.te – Edyta Szabłowska.

Halowa piłka nożna nauczycieli

cz cz, 07 grudnia 2006 11:34

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie organizują I Mistrzostwa Pracowników Oświaty Województwa Podlaskiego w halowej piłce nożnej. Odbędą się one 13 I 2007 roku w Hali Sportowej MOSiR w Grajewie, a obowiązują przepisy futsalu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Tai-chi w Łomży

cz śr, 06 grudnia 2006 19:32

Kiedy oglądamy filmy dokumentalne o Chinach często widujemy tam ludzi w różnym wieku, którzy płynnie i powoli poruszają się w jakichś określonych układach. Jest w tym ruchu coś przyciągającego i zarazem uspokajającego, co budzi zaciekawienie wielu zabieganych, zaaferowanych tysiącem spraw ludzi. Ta „medytacja w ruchu” to tai-chi – prastary system chiński zdobywający sobie coraz większą popularność na całym świecie.

Stadion miejski przejmie MPGKiM?

cz so, 02 grudnia 2006 13:51

„Klub ŁKS jako opiekun majątku miasta nie zdał egzaminu” – mówi Jerzy Brzeziński. Prezydent Łomży głośno już mówi o odebraniu stadionu miejskiego przy ul. Zjazd Łomżyńskiemu Klubowi Sportowemu i przekazanie go w zarząd komunalnemu MPGKiM. - To dobry pomysł – odpowiada prezes ŁKS Stanisław Kaseja, który jednocześnie apeluje do prezydenta, aby nie nakładał na klub zbyt dużego haraczu za korzystanie ze stadionu i boisk treningowych.

Udane występy zapaśników w Olsztynie

mm pon, 20 listopada 2006 08:31

W dniach 17 - 19 listopada w Olsztynie odbył się XXXV Turniej UKS - ów O Puchar Warmii i Mazur w zapasach. W imprezie tej wzięli udział zawodnicy UKS Herkules Łomża, działającego przy Publicznym Gimnazjum nr 1 w Łomży. Łomżyńscy zawodnicy walczyli w stylu wolnym.

Łomżanie na finale Ligi Futbolu Amerykańskiego

cz wt, 14 listopada 2006 12:26

W minioną niedzielę na stadionie Marymont w Warszawie odbył się Finał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Mistrzem PZFA zostali Warsaw Eagles pokonując Pomorze Seahawks 34:6. Co ciekawsze, w meczu poprzedzającym bezpośrednio finał wystąpiła łomżyńska drużyna Łomża Jackals.

Boisko za karę

cz cz, 02 listopada 2006 23:03

Zgodnie z zapowiedziami karą za opóźnienie w modernizacji łomżyńskiego stadionu będzie budowa boiska treningowego. Koszt karnej inwestycji oszacowano na 100 tys zł. Przypomnijmy zgodnie z umową zawarta pomiędzy ratuszem a warszawska firmą „Zielona Architektura”, która podjęła się modernizacji stadionu przy ul. Zjazd wszelkie prace powinny zostać zakończone do ubiegłego poniedziałku.

Ze stadionem nie zdążyli..., za karę zrobią boisko?

cz pon, 30 października 2006 17:31

W poniedziałek 30 października powinien zakończyć się remont łomżyńskiego stadionu. Powinien, ale się nie zakończył. Prac o czasie nie udało się wykonać mimo, że ostatnio robota na stadionie prowadzona była nieustanne – i za dnia i nocą - nawet w sobotę i niedzielę.

Łomżanka szykuje się na Igrzyska w Pekinie

cz nie, 29 października 2006 18:20

Marzena Banach zawodniczka klubu LKS Narew Łomża znalazła się w grupie lekkoatletycznej Samsung Team. Grupę powołano specjalnie z myślą o Igrzyskach Olimpijskich 2008 w Pekinie. Póki co Samsung Team tworzą cztery juniorki i czterech juniorów oraz ich opiekunowie - Zdzisław Hoffmann i Jacek Wszoła.

Dwa złote medale łomżyńskich taekwondystów

cz pon, 23 października 2006 21:20

Bardzo dobrze zaprezentowali się Arkadiusz Przychodzeń i Mateusz Zawalich na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo WTF, które rozegrano w sobotę w sali gimnastycznej nr 10 w Łomży. Zawodnicy reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk działający przy Publicznym Gimnazjum nr 9 w Łomży zdobyli złote medale w swoich kategoriach wagowych.

Dwa medale Żebrowskiej

cz wt, 17 października 2006 13:25

Bardzo dobrze zaprezentowała się młoda łomżyńska lekkoatletka. Magda Żebrowska z klubu LKS „Narew” Łomża w rozegranym niedawno Małym Memoriale im. Janusza Kusocińskiego w Siedlach wywalczyła dwa medale. W pchnięciu kulą Magda zdobyła srebro, a w rzucie dyskiem brąz.

Kulturystyczny mistrz z Łomży

cz pon, 16 października 2006 17:34

Łukasz Gutowski uczeń Zespół Szkół Mechanicznych w Łomży zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów w kulturystyce. Zawody będące jednocześnie eliminacjami do mistrzostw świata rozegrano w sobotę w Zabrzu. Była to pierwsze o takiej randze zawody w których prezentował się 18-latek z Łomży.

Multirekordzistki

cz pt, 06 października 2006 17:01

Podopieczne Andrzeja Korytkowskiego: Anna Pruszkowska i Magdalena Stankiewicz (obie ZSE i O Nr6 w Łomży) w niedzielę 24.09.2006r. na stadionie AWF w Warszawie ustanowiły swoje (odpowiednio) 21 i 12 rekordy województwa Podlaskiego.

Maratońskie zmagania nad Narwią

mm nie, 01 października 2006 00:59

Niemal stu zawodników stanęło na starcie pierwszego Maratonu Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. Maraton zorganizował Andrzej Grzybała, a pretekstem był jego 100 bieg na dystansie 42.195 km. Wraz z maratończykami w trasę wystartowało także 10 niepełnosprawnych na wózkach i 40 rolkarzy. Niestety zarówno przy trasie jak i na mecie maratonu niewielu było widzów dopingujących biegaczy.

II Bilardowe Mistrzostwa Łomży

mm cz, 28 września 2006 14:12

W miniony weekend w Klubie 54 odbyły się II Mistrzostwa Łomży w POOL BILARD 14/1. Zawody odbywają się w cyklu Wik Pol-Tour Grand Prix Polski. Na starcie stanęło 68 zawdników z 20 klubów z całej Polski. Zawody rozpoczeły się w sobotę od rozgrywek grupowych. W fazie pucharowej oprócz zwycięsców z grup (po 2 osoby z grupy) udział wzięło 8 zawodników najwyżej sklasyfikowanych w rankingu Polski.

Rekordowy Prefbet

cz pon, 25 września 2006 14:05

Znakomitymi rekordami województwa podlaskiego kończą udany sezon 2006 zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „PREFBET” Śniadowo. W niedzielę na stadionie AWF-u w Warszawie sześcioro z nich stawało na podium.

Mikrolotowe mistrzostwa na łomżyńskim niebie

cz nie, 24 września 2006 23:40

Na dwa dni miłośnicy sportów lotniczych – moto i paralotniarze oponowali łąki nad Narwią nieopodal nowego mostu. Niemal 40 zawodników z całego kraju rywalizowało w rozgrywanych już po raz ósmy Mikrolotowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego KONTAKTY 2006. Wśród motolotniarzy wygrał Krzysztof Kruczyk z Ostrołęki, a wśród paralotniarzy Adam Cegiełka z Gdyni.

Siatkarki z Łomży jeszcze czekają na II ligę

cz pt, 22 września 2006 13:59

Działacze Polskiego Związku Piłki Siatkowej nie podjęli jeszcze decyzji w sprawie dopuszczenie siatkarek Uczniowskiego Klubu Sportowego ”Jedynka” Łomża do drugoligowych rozgrywek. Wczoraj PZPS rozpatrywał protest łomżanek odnośnie rozegranego w Osięcinach koło Włocławka turnieju barażowego. Wówczas do awansu UKS”Jedynka” zabrakło seta, ale jak się później okazało w zespole Skarpy Toruń, która awansowała do II ligi, zagrały dwie nieuprawnione zawodniczki.

Bokserski mistrz na treningu w łomżyńskim BKS-ie.

cz cz, 21 września 2006 17:35

Dariusz Snarski kilkukrotny Mistrz Polski w boksie gościł w Łomży. Pięściarz przyjechał do miasta na zaproszenie Bokserskiego Klub Sportowego, który po ośmiu latach przerwy wznowił działalność. Bokser wagi lekkiej i lekkopółśredniej wziął udział w treningu prowadzonym przez BKS „Tiger”.

« · «« · 159 · 160 · 161 · 162 · 163 · 164 · 165 · 166 · 167 · 168 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę