Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 sierpnia 2021 napisz DONOS@

Turniejem SetPoint Kids Cup 2021 rozpoczyna działalność nowy łomżyński klub

Foto: Turniejem SetPoint Kids Cup 2021 rozpoczyna dzi...
mm pon, 02 sierpnia 2021 07:41

- Dzisiejszym turniejem inaugurujemy działalność nowego klubu tenisowego w województwie podlaskim – mówi trener Krzysztof Chełstowski, który na kortach SM „Perspektywa” zorganizował turniej dla dzieci 9 i 10-letnich.

Życiówka i medal mistrzostw Polski

Foto: Życiówka i medal mistrzostw Polski
mm pon, 26 lipca 2021 10:57

Rafał Pogorzelski poprawił rekord życiowy i zdobył trzecie miejsce na dystansie 3000 m z przeszkodami podczas Mistrzostw Polski U23. Rekord życiowy poprawił także trójskoczek Przemysław Łyskawy.

Łomżyńscy młodzi lekkoatleci wsparci przez Fundację KGHM Polska Miedź

Foto: Łomżyńscy młodzi lekkoatleci wsparci przez Fund...
mm pt, 16 lipca 2021 09:21

Około 50 młodych zawodników z regionu od października brało udział w szkoleniach lekkoatletycznych w ramach projektu wspartego przez Fundację KGHM Polska Miedź.

Martyna Szulc z LKS Narew: "Nasz trener jest jak drugi tata"

Foto: Martyna Szulc z LKS Narew: "Nasz trener  j...
mm pt, 09 lipca 2021 18:28

- Pracowite mamy wakacje: cały czas jesteśmy na obozach sportowych i zawodach ogólnopolskich - mówi trener Jan Kotowski z LKS Narew Kurpiewski Łomża. Jedynie juniorki mają czas wolny w trakcie wakacyjnej laby, kiedy od połowy czerwca i w lipcu temperatury osiągają ponad 30 stopni C w cieniu. Dziewczęta na odpoczynek od ćwiczeń ciężko zapracowały na wielu treningach i licznych mistrzostwach od października 2020 r. do początku lipca 2021. Jednak 20. sierpnia koniec wolnego i dla zawodniczek, które osiągnęły, jak ocenia trener Kotowski, "fantastyczne wyniki w skali kraju".

Nocne granie w piłkę nożną

Foto: Nocne granie w piłkę nożną
mm wt, 06 lipca 2021 08:16

Drużyna Uniglass-u zwyciężyła w 7 edycji Nocnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łomża. Na co dzień spokojne i nostalgiczne Pniewo, na moment stało się nocną stolicą piłki nożnej, przynajmniej w regionie.

Łomżyńska „plaża” dla Piotrkowa Trybunalskiego

Foto: Łomżyńska „plaża” dla Piotrkowa Trybunalskiego
mm pon, 05 lipca 2021 09:19

Zawodniczki i zawodnicy GRU JUKO Piotrków Tryb. wygrali turniej piłki ręcznej plażowej w ramach wydarzenia Łomża Summer Beach Handball 2021. W finale turnieju panie pokonały 2-0 Byczki Kowalewo Pomorskie, a panowie również bez straty seta ograli UKS GOKiS Kąty Wrocławskie. Zawody w Łomży to najwyżej klasyfikowana impreza w rankingu europejskiej federacji piłki ręcznej plażowej rozgrywana w Polsce.

Mistrzowie Polski z Łomży

Foto: Mistrzowie Polski z Łomży
mm pon, 05 lipca 2021 08:33

Świetnie zaprezentowali się Juniorzy KS PREFBET-SONAROL podczas Mistrzostw Polski w kategorii U20, rozegranych w miniony weekend w Lublinie. Tytuł Mistrza Polski zdobyła sztafeta 4x400 metrów w składzie: Bartosz Jurak, Dawid Likwiarz, Piotr Dąbrowski i Igor Duchnowski.

Plaża na Muszli i Summer Superliga w Łomży

Foto: Plaża na Muszli i Summer Superliga w Łomży
mm nie, 04 lipca 2021 08:09

- Kocham piłkę ręczną i nie wyobrażam sobie wakacji bez emocji sportowych - opowiada nam pod parasolem ogródka gastronomicznego na Muszli Wiktoria Skorupska. 19-latka z Poznania w stroju plażowym w sobotni wieczór, po całym dniu słońca i zażartych meczów na boiskach z piasku, musi chwilę poczekać przed następną rozgrywką, bo tak nagle lunęła ulewa. Summer Superliga PGNiG to spotkanie latem ponad 200 zawodniczek i zawodników z 20 klubów, których Łomża gości dzięki inicjatywie i pracy Iwony Gryczewskiej, prezes MKS "Dwójka" Łomża. Znakomici goście - jak na przykład delegat Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej Konrad Markwardt - chwalą poziom imprezy.

Pech przed Mistrzostwami Polski

Foto: Pech przed Mistrzostwami Polski
mm wt, 29 czerwca 2021 10:35

Beata Trzonkowska z Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL zajęła w pchnięciu kulą 6. miejsce, a w rzucie dyskiem była 7. Niestety w wyniku kontuzji, której nabawiła się 10 dni przed startem, szczególnie w drugiej konkurencji mogła liczyć na medal.

Łobodziński drugi w biegu Górskiego Pucharu Świata

Foto: Łobodziński drugi w biegu Górskiego Pucharu Świata
mm wt, 29 czerwca 2021 08:55

Piotr Łobodziński zajął drugie miejsce pierwszej edycji biegu Tatra Race Run. Zawodnikowi Prefbet-Sonarol wbiegnięcie na Czerwone Wierchy i zbiegnięcie zajęło 2:20:21.

Tomasz Obrycki wygrywa mistrzostwa

Foto: Tomasz Obrycki wygrywa mistrzostwa
mm pt, 25 czerwca 2021 13:10

Tomasz Obrycki bezapelacyjne wygrał kategorię U-10 XV Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej w szachach rozgrywanych w miniony weekend Wasilkowie.

Szachowy Dzień Dziecka - pod koniec czerwca

Foto: Szachowy Dzień Dziecka - pod koniec czerwca
mm śr, 23 czerwca 2021 21:38

Zadowolone i uśmiechnięte dzieci, mnóstwo rozegranych partii, nowe przyjaźnie i gorąca atmosfera. Tak oto przebiegał Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka przeprowadzony we wtorek 22 czerwca.

Martyna Krawczyńska z rekordem Ziemi Łomżyńskiej

Foto: Martyna Krawczyńska z rekordem Ziemi Łomżyńskiej
mm wt, 22 czerwca 2021 08:49

Martyna Krawczyńska (KS Prefbet-Sonarol) podczas mitingu kwalifikacyjnego rozgrywanego w Jeleniej Górze w swoim debiucie na 400m ppł uzyskała bardzo dobry wynik – 63.28, co jest obecnie szóstym wynikiem w kategorii U18 w kraju. To nowy rekord ziemi łomżyńskiej nie tylko juniorek młodszych, ale także juniorek.

Piątuś CUP

Foto: Piątuś CUP
mm pon, 21 czerwca 2021 16:11

Hanna Giżewska z Sopotu wygrała Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek w Tenisie Piątuś CUP 2021. Najwyżej rozstawiona w turnieju zawodniczka w finalne gładko pokonała Katarzynę Kliber ze Świdnika wynikiem 6:3 6:0.

Medalowi biegacze PREFBETU-SONAROL

Foto: Medalowi biegacze PREFBETU-SONAROL
mm wt, 15 czerwca 2021 10:15

Znakomicie zaprezentowali się zawodnicy Klubu PREFBET-SONAROL podczas rozegranych w Łodzi Mistrzostwach Polski w sztafetach i wielobojach. - Nasi biegacze zdobywając 2 złote i 1 srebrny medal wygrali klasyfikację medalową tej imprezy – podsumowuje występ podopiecznych Andrzej Korytkowski.

Pływacy z UKS Butterfly walczyli na basenach w Michałowie i Warszawie

Foto: Pływacy z UKS Butterfly walczyli na basenach w ...
mm pon, 14 czerwca 2021 19:02

W minioną sobotę 39 młodych pływaków UKS Butterfly rywalizowało w IX Mistrzostwach Michałowa w pływaniu. Równolegle w Warszawie odbywał się finał ogólnopolskich zawodów od Młodzika do Olimpijczyka, do których zakwalifikowało się 3 reprezentantów Łomży.

Rewelacyjny skok Kasi Cychol w Białej Podlaskiej

Foto: Rewelacyjny skok Kasi Cychol w Białej Podlaskiej
mm pon, 14 czerwca 2021 16:46

- Katarzyna Cychol, uczennica drugiej klasy "Ekonomika" w Łomży, skoczyła w dal na odległość aż 5 metrów 53 cm i jest to jej nowy rekord życiowy, a ponadto aktualnie dziewiąty wynik Polsce w kategorii juniorek młodszych - cieszy się z sukcesu zdolnej wychowanki trener Jan Kotowski z LKS Narew Kurpiewski Łomża. - Wynik życiowy Kasi Cychol oznacza automatyczny awans na Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (16-17 lat) we Włocławku pod koniec lipca. Jest to rezultat, gwarantujący jej zakwalifikowanie się do grona zawodniczek Zaplecza Kadry Narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Klub Sportowy Elbrus Łomża wraca z Mistrzostw Województwa Podlaskiego Juniorów w szachach z medalem

Foto: Klub Sportowy Elbrus Łomża wraca z Mistrzostw W...
mm pt, 11 czerwca 2021 11:41

W miniony weekend w dniach 04-06.06.2021 r. w Wasilkowie odbyły się XXIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów w szachach. Łącznie udział brało w nich 128 zawodników. KS Elbrus Łomża reprezentowało 6 zawodników. Najlepiej z podopiecznych Vafa Mamadova zaprezentował się Tomasz Obrycki, który w kategorii do 10 lat zajął III miejsce zdobywając swój kolejny medal. Na 9 rozegranych partii Tomek zdobył 7,5 pkt. Dorobek jego to 7 wygranych partii, jedna zremisowana oraz jedna przegrana. Tomek zaprezentował się dobrze, zdobywając tyle samo punktów co zawodnik z drugiego miejsca. Dodać należy, że zwycięzca uzyskał 8 pkt. Niestety w walce o medale decydują niuanse, które potem przekładają się na końcowy wynik – podkreśla trener.

Korty Perspektywy tętnią życiem

Foto: Korty Perspektywy tętnią życiem
mm cz, 10 czerwca 2021 08:09

Sezon tenisowy na kortach Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa w pełni. Od miesiąca trwa kolejna, dziesiąta, jubileuszowa edycja Łomżyńskiej Ligi Tenisowej, a w miniony czwartek zrzeszeni w rozgrywkach zawodnicy rywalizowali w Turnieju Otwarcia.

Malwina Szewczyk II w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Niesłyszących

Foto: Malwina Szewczyk  II w Indywidualnych Mistrzost...
mm śr, 09 czerwca 2021 20:51

Malwina Szewczyk w miniony weekend wywalczyła II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Niesłyszących w Szachach Klasycznych Kobiet rozgrywanych w Rybniku. Tym samym podopieczna Akademii Szachowej Sobocińscy uzyskała nominację do reprezentowania Polski na I Mistrzostwach Europy ICCD w szachach szybkich i błyskawicznych, które zostaną rozegrane w Cordobie (Hiszpania) wiosną 2022 r.

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę