Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Siatkarki „Jedynki” w Łomży drugie i w finale o II ligę

cz nie, 04 marca 2007 22:44

Bardzo dobrze spisały się zawodniczki zespołu „Jedynka” Łomża, które podczas rozgrywanego w mieście turnieju zajęły drugie miejsce. Tym samym podopieczne Mirosława Skawskiego przebiły się do finałów III ligi siatkówki. O wejście do drugiej ligi łomżanki zagrają za trzy tygodnie w Krakowie. Oprócz Jedynki walczyc tam bedą zespoły Wisły Kraków, Czarnych Słupsk i Kędzierzyna Koźle.

Suwałki najlepsze, Łomżyński Klub Karate drugi!

pa pon, 26 lutego 2007 10:00

Drugie miejsce drużynowo i 22 medale (6 złotych oraz po 8 srebrnych i brązowych) zdobyli zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate w przeprowadzonych w niedzielę w Łomży VIII Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin. We wszystkich konkurencjach startowało łącznie 138 zawodników z 5 klubów (Augustów, Białystok, Grajewo, Łomża i Suwałki). Turniej odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Łomża i Starosty Łomżyńskiego. Poniżej prezentujemy wyniki zawodów.

Karatecy z Łomży drudzy

cz nie, 25 lutego 2007 23:38

Paweł Lewkowicz z Suwałk został najlepszym zawodnikiem, a Iwona Sturgulewska z Augustowa najlepszą zawodniczką rozegranych w niedziele w Łomży VIII Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Karate KYOKUSHIN. W sali gimnastycznej „ekonomika” rywalizowało w sumie niemal 140 zawodników z klubów w Augustowie, Białystoku, Grajewie, Łomży i Suwałkach. Łomżanie drużynowo zajęli drugie miejsce zdobywając 6 złotych oraz po 8 srebrnych i brązowych medali.

Nasza tenisistka na podium

cz so, 24 lutego 2007 22:11

Emilia Majewska z SKTS Wałkuscy Łomża zajęła drugie miejsce w rozegranym w Suchowoli III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w Tenisie Stołowym. W sumie w rozgrywkach wzięło udział niemal sto tenisistek i tenisistów z ponad dwudziestu klubów z całego województwa podlaskiego.

Łomżanki opanowały podium

cz nie, 18 lutego 2007 19:44

Bardzo dobrze zaprezentowały się łomżyńskie tenisistki stołowe podczas rozegranych w Suchowoli Indywidualnych Mistrzostwa Seniorów Województwa Podlaskigo w Tenisie Stołowym. Wśród kobiet zawody wygrała Alina Żelazna, która na podium wyprzedziła Monikę Narolewską i Katarzynę Listwon. Wszystkie trzy tenisistki są zawodniczkami SKTS Wałkuscy Łomża. Wśród mężczyzn najlepsi z łomżan uplasowali się w połowie tabeli

Konkursowa Jazda Sprawnościowa – BRD

cz pon, 12 lutego 2007 13:57

Automobilklub Łomżyński ma zaszczyt zaprosić wszystkich zmotoryzowanych na imprezę motoryzacyjną o nazwie Konkursowa Jazda Sprawnościowa – BRD. Impreza odbędzie się 18 lutego 2007 roku. Start przy stacji SHELL w Łomży. Każda załoga startująca w imprezie dostaje rabat na paliwo w stacji Shell w Łomży w wysokości 10 gr na litrze bez różnicy jaki rodzaj paliwa tankuje.

PZPN: Stadion w Łomży prawie drugoligowy

cz pon, 12 lutego 2007 06:44

Stadion Łomżyńskiego Klubu Sportowego po modernizacji spełnia wymagania PZPN-u. To wniosek z wizyty przedstawiciela związku na obiekcie przy ul. Zjazd – informuje Gazeta Współczesna. Trzeba wprowadzić jeszcze kilka kosmetycznych poprawek i już... Opinia przedstawiciela PZPN nie jest jednak ostateczną decyzję o tym, czy ŁKS będzie mógł rozgrywać drugoligowe mecze na własnym stadionie. O tym zdecyduje wizytator, który do Łomży przyjedzie tydzień przed rozpoczęciem rundy wiosennej – podkreśla dziennik.

Rekord Polski Daniela Chylińskiego

cz nie, 11 lutego 2007 22:55

Daniel Chyliński zawodnik LUKS PREFBET Śniadowo pobił 35-letni Rekord Polski w biegu na 800 metrów juniorów młodszych. Podczas rozegranych w sobotę w Spale biegów Daniel dystans ten pokonał w czasie 1:55,67. Wynik ten jest o 0,13 sek. lepszy do ustanowionego w 1972 r. dotychczasowego rekordu kraju.

Rewelacyjne występy biegaczy LUKS-u w Spale

cz cz, 08 lutego 2007 23:24

Daniel Chyliński zawodnik LUKS „PREFBET” Śniadowo podczas rozgrywanego w Spale Meetingu ustanowił najlepszy w dziejach polskiej lekkiej atletyki wynik juniorów młodszych w biegu na 400 m w hali. Daniel Chyliński ten dystans pokonał w czasie 51.13 sek.. Dodajmy, że poprzedni najlepszy wynik był o 0,12 sek. gorszy i uzyskany został przed 12 laty.}

Prawie... jest dobrze

cz cz, 01 lutego 2007 17:14

- Prace na stadionie miejskim zostały wykonane w 95% - ocenia wiceprezydent Łomży ds. inwestycji Marcin Sroczyński. Jego zdaniem jest całkiem dobrze..., a Zielona Architektura dostała już większość z niemal 3 mln zł jakie miała za remont otrzymać. W poniedziałek odbył się przegląd techniczny remontowanego obiektu. Przedstawiciele ratusza i firmy wykonującej pierwszy etap modernizacji stadionu przy ul. Zjazd przyglądali się temu co i jak zostało zrobione.

Lekkoatleci ze Śniadowa zdobyli 19 medali mistrzostw Polski

cz śr, 31 stycznia 2007 13:38

W Śniadowie, wiosce koło Łomży, liczącej 1600 osób, działają dwa kluby sportowe - dość bogaty piłkarski i biedny lekkoatletyczny. Ale sukcesy ma tylko ten ostatni. Jego dorobek jest imponujący - 19 medali mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych w siedmioletniej historii.

Piłkarze z łomżyńskiego starostwa najlepsi

cz wt, 30 stycznia 2007 15:27

Reprezentacja piłkarska starostwa łomżyńskiego zwyciężyła w II Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Miastkowa. W sobotę i niedzielę w zmaganiach zmagań uczestniczyło 18 drużyn. Byli to przede wszystkim mieszkańcy gminy Miastkowo i powiatu łomżyńskiego, ale nie zbrakło także miłośników piłki nożnej z gmin i powiatów ościennych z województwa podlaskiego.

Najlepszy sprint w Polsce

mm nie, 28 stycznia 2007 19:12

Świetne występy zanotowali lekkoatleci LKS „Narew” Kurpiewski Łomża podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale 26-28.01.2007r. Złoty medal w biegu na 60m Juniorów zdobył Artur Zaczek, doskonałym rezultatem 6,88s. Ten niezwykle utalentowany sprinter czyniący stale postępy sportowe jest uczniem ZSEiO nr.6 w Łomży, członkiem Kadry Narodowej Juniorów w sprincie i głównym kandydatem do startu w tegorocznych Mistrzostwach Europy, które odbędą sie w Holandii.

Łomżyńskie tenisistki nie do pokonania

cz pon, 22 stycznia 2007 10:13

Monika Narolewska z SKTS-u Łomża wygrała trzeci Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów w Tenisie Stołowym. Turniej rozegrano w sobotę w Suchowoli. Co ciekawe łomżanki zajęły także dwa kolejne miejsca. Na drugim miejscu uplasowała się Katarzyna Listwon, a trzecia była Weronika Łuba.

Łomżyński sprinter ponownie na podium

cz wt, 16 stycznia 2007 15:55

Artur Zaczek, zawodnik LKS NAREW-Kurpiewski Łomża, w sobotę (13.01.2007r.) udanie wystartował reprezentując Polskę w Halowym Trójmeczu Juniorów POLSKA-BIAŁORUŚ-UKRAINA. W biegu na 60 metrów zajął II miejsce w czasie 6,99 sek., przegrywając jedynie ze starszym Olafem Paruzelem z Górnika Zabrze (6,93 sek.).

Łomżyńskie Dojo otwarte

cz so, 13 stycznia 2007 19:01

„Dojo to miejsce w którym spotyka się kultura, rozum i sztuka walki” – mówi shihan Andrzej Drewniak oficjalnie otwierając łomżyńskie Dojo czyli salę treningową Łomżyńskiego Klubu Karate Kyokushin. Kilkadziesiąt metrów kwadratowych przestrzeni karatecy wygospodarowali adoptując na swoje potrzeby piwnice w budynku przy al Legionów.

Stadion znowu opóźniony

cz śr, 03 stycznia 2007 12:15

Pierwszy etap remontu łomżyńskiego stadionu to miała być pestka. Zapowiadano, że prace da radę wykonać w kilka tygodni. Tymczasem po raz kolejny wykonawca modernizacji złapał opóźnienie. Choć prace prowadzone są już od połowy września... i koniec jest już ponoć blisko, zawalono już drugi termin oddania obiektu. Tym razem nie pomogła nawet wyjątkowa ciepła zima.

Podsumowanie LUKS(usowego) roku

cz pt, 22 grudnia 2006 15:28

- Miniony sezon był bardzo udany mamy nadzieję, że przyszły nie będzie gorszy – podkreślał Andrzej Korytkowski trener lekkoatletów klubu LUKS „PREFBET” w Śniadowie podczas podsumowania sportowego roku w klubie. W sezonie 2006 sportowcy LUKS-a zdobyli aż 56 medali na różnego rodzaju mistrzostwach i pobili 14 rekordów województwa podlaskiego. LUKS „PREFBET” w Śniadowie zrzesza około 50 zawodników z 21 gmin i wszystkich powiatów byłego województwa łomżyńskiego.

Białostocki Hetman najlepszy, ale najlepsi w ŁKS-ie

cz pon, 18 grudnia 2006 08:41

W sobotę w Hali Sportowej MOSiR w Grajewie odbył się IX Podlaski Świąteczny Turniej halowej piłki nożnej żaków Pamięci Wojciecha Chylińskiego. Udział wzięło dziesięć drużyn z województwa podlaskiego i warmińsko – mazurskiego rocznika 1995 i młodsi. ŁKS Łomża zajął trzecie miejsce, ale to w tym zespole gał król strzelców Robert Galanek (8 bramek) i najlepszy bramkarz turnieju Kamil Borkowski.

Łomża Off Road Team

cz nie, 17 grudnia 2006 23:47

Łomża Off Road Team. Pod takim szyldem póki co nieformalnie spotykają się młodzi sympatycy jazdy terenowej . Od kilku tygodniu regularnie co niedziela wyruszają na podbój okolicznych bezdroży. Michał Wesołowski i Norbert Staniórski to własnie z ich inicjatywy odbył się pierwszy zapoznawczy - jak sami twierdzą „wypad w teren”.

« · «« · 158 · 159 · 160 · 161 · 162 · 163 · 164 · 165 · 166 · 167 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę