Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Leo zauważył Rafała

Główne zdjęcie
Rafał Boguski

Selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker ogłosił listę zawodników powołanych na grudniowe zgrupowanie kadry w Turcji. Nominację do Reprezentacji Narodowej Ekstraklasy otrzymało 24 zawodników, a pięciu kolejnych znalazło się na liście rezerwowych. W tej pierwszej grupie jest także wychowanek ŁKS-u Łomża Rafała Boguski – dziś zawodnik Wisły Kraków.

Podczas zgrupowania w tureckiej Antalyi rozegrane zostaną dwa mecze. 12 grudnia biało –czerwoni zmierzą się z drugoligowym zespołem Antalia Sport, a 15 grudnia odbędzie się mecz towarzyski Polska – Bośnia.
Rafał Boguski został kupiony z Łomży przez krakowski klub latem 2005 roku, lecz jeszcze do końca tego roku pozostał w ŁKS-ie na zasadzie wypożyczenia. W styczniu 2006 roku zameldował się w Krakowie, gdzie wiosną pod okiem ówczesnego trenera Wisły Kraków Dana Petrescu debiutował w piłkarskiej ekstraklasie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę