Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Miało być za karę, a wychodzi że będzie za kasę...?

cz pon, 21 maja 2007 14:48

Ratusz ogłosił przetarg na II etap modernizacji miejskiego stadionu przy ul. Zjazd. Choć nazwa brzmi dumnie okazuje się, ze zakres robót jest wyjątkowo skromny i w znacznej część pokrywa się z tym co miała wykonać firma „Zielona Architektura” jako karę za niedotrzymanie terminów realizacji I etapu modernizacji stadionu. II etap zasadniczo ogranicza się do boiska treningowego obok płyty głównej.

Sukcesy łomżyńskich karateków

cz pon, 21 maja 2007 10:39

2 złote i dwa brązowe medale zdobyli zawodnicy i zawodniczki Łomżyńskiego Klubu Karate podczas zawodów IV Pucharu Polski młodzików i juniorów młodszych w Solcu Kujawskim. Drużynowo nasza ekipa zajęła II miejsce ustępując tylko drużynie z Augustowa. Ogółem w zawodach wystartowało 152 zawodników z 34 klubów z całej Polski.

VII Olimpiada Caritas dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej

mm nie, 20 maja 2007 07:26

W dniu 19.05.2007 Caritas Diecezji Łomżyńskiej zorganizowała VII Olimpiadę Caritas dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej pod hasłem „Zwyciężę bo pokonam samego siebie” w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży. Uczestnikami imprezy były dzieci i młodzież niepełnosprawna, która rywalizowała drużynowo reprezentując placówki z Łomży, Białegostoku, Ostrołęki, Grajewa, Zambrowa, Zuzeli, Długoborza, Kolna, Jedwabnego, takie jak: Warsztaty Terapii Zajęciowej, Szkoły Specjalne, Domy Opieki Społecznej, Ośrodki Szkolno – Wychowawcze, Szkoły z klasami integracyjnymi, Parafialne Zespoły Caritas (województwo podlaskie i mazowieckie). Łączna liczba zawodników to 300 osób.

Udane starty łomżyńskich lekkoatletów

cz pon, 14 maja 2007 14:20

Doskonałe wyniki osiągnęli lekkoatleci LKS Narew Kurpiewski Łomża podczas mitingów rozpoczynających lekkoatletyczny sezon 2007r. Aktualny halowy mistrz Polski juniorów w biegu na 60m Artur Zaczek podczas przenikliwego zimna i przeciwnego wiatru na zawodach w Białymstoku na dystansie 100m osiągnął rezultat 10.86s. Minimum na tegoroczne Mistrzostwa Europy juniorów wynosi -10.75s. - Osiągnięcie takiego rezultatu to tylko kwestia najbliższych startów – podkreśla trener utalentowanego łomżyńskiego biegacza Trener Kotowski.

Dobre występy łomżyńskich tenisistek stołowych

cz pon, 14 maja 2007 04:33

W niedzielę w Dobrzeniu Wielkim zakończyła się XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Tenisie Stołowym. Zawodniczki SKTS Wałkuscy Łomża kolejny raz w tym roku udowodniły, że należą do czołówki Polski. Na 32. zawodniczki startujące w turnieju zostały sklasyfikowane na miejscach: 5-8 Monika Narolewska, 9-12 Weronika Łuba i 17-24 Edyta Szabłowska

Brydzowe mistrzostwa Łomży

cz nie, 06 maja 2007 22:48

31 par brydżystów zasiadło w niedzielę do rozgrywek w II Otwartych Mistrzostwach Łomży w brydżu sportowym Par na zapis maksymalny o Puchar Prezydenta Łomy. Zwyciężyli z bardzo dobrym wynikiem ponad 66 % zawodnicy klubu Kinoplex Sanpol Białystok: Wiesław Pietraszewski, Krzysztof Polecki. Najwyżej z łomżyńskich par na 5 miejscu uplasowali sie reprezentujący III ligowy Imperial Łomża: Włodzimierz Królak, Adam Myśliwiec.

Złoto Oli

cz nie, 06 maja 2007 17:51

Aleksandra Zajkowska wywalczyła złoty medal podczas rozgrywanych w Opolu IV Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych Karate Kyokushin. To dyscyplina pokazowa przy XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych. Aleksandra Zajkowska ma 16 lat.

Półfinały Mistrzostw Polski w Teniste Stołowym

mm śr, 02 maja 2007 18:49

W poniedziałek 30.04.2007r. w Łomży został rozegrany Półfinał Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym w kategoriach młodzik, kadet i junior. (każda kategoria ma przypisaną inną nazwę zawodów: Puchar Polski Młodzików, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Mistrzostwa Polski Juniorów), Bardzo dobrze spisali się zawodnicy i zawodniczki z woj. podlaskiego.

II-Otwarte Mistrzostwa Łomży w brydżu sportowym

mm wt, 01 maja 2007 17:31

W dniu 6 maja br w foyer sali widowiskowej Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej (dawniej Urzędu Wojewódzkiego) przy ulicy Nowej 2 o godz. 10 odbędą się II-Otwarte Mistrzostwa Łomży w brydżu sportowym par na zapis maksymalny, o Puchar Prezydenta Miasta. Turniej ten zaliczany jest do rankingu Grand Prix Podlaskiego Związku Brydża Sportowego. Obowiązują przepisy PZBS i regulamin PdlZBS (http://pdlzbs.mgmnet.pl/)

Dobre występy łomżyńskich tenisistek stołowych

cz nie, 22 kwietnia 2007 20:58

Drużyna dziewcząt z Gimnazjum nr 8 w Łomży w składzie: Monika Narolewska, Weronika Łuba i Emilia Majewska zajęła 3 miejsce i zdobyła brązowy medal w Ogólnopolskim Finale Gimnazjady w Tenisie Stołowym, który odbywał się w dniach 18-20.04.2007r. w Brzegu Dolnym. Po powrocie do domu – w niedzielę 22 kwietnia – podczas Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym rozegranych w Dobrzyniewie dziewczęta były bezkonkurencyjne wśród kadetek obejmując wszystkie miejsca na podium.

Siatkarska II liga w Łomży

cz so, 21 kwietnia 2007 18:44

Ogromy sukces odniosły młode siatkarki UKS „Jedynka” Łomża. Podopieczne trenera Mirosława Skawskiego w sobotnie popołudnie wywalczyły awans do drugiej ligi. Po zaciętym pojedynku łomżanki pokonały 3 : 2 zespół Orzeł Kozy. Był to drugi mecz barażowy o II ligę. Przed tygodniem zawodniczki „Jedynki” także wygrały w tie breaku.

Walczą o drugą ligę

cz pon, 16 kwietnia 2007 08:29

Grając na wyjeździe siatkarki Jedynki Łomża pokonały 3 : 2 LKS Orzeł Kozy w pierwszym z dwóch spotkań o grę w drugiej lidze. Mecz był wyrównany i zacięty. W pierwszym secie łomżanki prowadziły już 21:16, ale go przegrały. Następnie wygrały set drugi, przegrały trzeci i wygrały czwarty. O tym która drużyna jest lepsza zdecydowała tie break, ale i tu nie obyło się bez emocji. Zawodniczki „jedynki” przegrywały 5:8, 9:12 by ostatecznie wygrać go 15:13.

Amatorskie mistrzostwa Łomży pool bilard

cz pt, 06 kwietnia 2007 12:22

Krystian Sasinowski wygrał I Mistrzostwa Łomży amatorów w pool bilard. W turnieju brało udział 23 zawodników w tym 3 dziewczyny. Zwycięzca (amator) w finale pokonał 7-6 zawodnika bilardowej drużyny Klubu 54 Bartosza Kucisza. W nagrodę otrzymał kij bilardowy firmy Players, a także puchar i nagrodę pieniężną.

Mistrzowie z Łomży

cz pon, 02 kwietnia 2007 11:23

Dwa tytuły Mistrza Polski, jeden srebrny i dwa brązowe medale przywieźli z Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Karate Fudokan zawodnicy łomżyńskiego klubu Dragon Łomża. Zawody odbyły się w dniach 30.03 – 01.04 b.r. w Kolnie.

Ruszyły pierwsze zawody lekkoatletyczne w Łomży

cz cz, 29 marca 2007 17:15

Jako pierwsi tej wiosny na starcie Indywidualnych Biegów Przełajowych stanęli uczniowie szkół podstawowych. Mistrzostwa miasta zorganizowane przez Łomżyński Szkolny Związek Sportowy odbyły się we wtorek 27. marca. Dzień później w sztafetowych biegach przełajowych rywalizowali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Awans zapaśników

cz pon, 26 marca 2007 10:10

Trzech młodych łomżyńskich zapaśników zakwalifikowało się Mistrzostw Polski Juniorów oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach styl klasyczny. W sobotę w Lidzbarku Warmińskim odbyły się eliminacje Makroregionu D do obu imprez. Wśród rywalizujących o awans byli także zapaśnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Herkules.

W barażach o II ligę

cz nie, 25 marca 2007 22:13

Siatkarki Jedynki Łomża zajęły drugie miejsce w turnieju finałowym w Krakowie o wejście do drugiej ligi. Teraz łomżanki o awans do drugiej ligi będą walczyły w barażach z przedostatnim zespołem drugiej ligi. Przeciwniczki Jedynki znane będą lada dzień.

Wietrzne przełaje

cz pt, 23 marca 2007 15:46

Przy padającym śniegu i porywistym wietrze, odbyły się w Białymstoku Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w biegach przełajowych oraz eliminacje do OOM. Indywidualnie najlepiej spisała się Ewelina Lubiejewska (LUKL ŁOMŻA), która zajęła 2 miejsce na 2500m. 14- sto letnia uczennica PG Piątnica, biegała z koleżankami o rok starszymi, a Makroregion był jej pierwszą poważniejszą imprezą, na której nie było widać żadnej tremy (Ewelina prowadziła cały bieg przegrywając minimalnie na końcówce).

Sukcesy łomżyńskich zapaśników

cz nie, 18 marca 2007 08:08

Bardzo dobrze zaprezentowali się łomżyńscy zawodnicy z klubu UKS „Herkules” na rozegranych w sobotę w Grajewie Mistrzostwach Województwa Podlaskiego LZS w Zapasach w Stylu Klasycznym o Puchar Burmistrza Miasta Grajewa. Młodzi łomżanie wywalczyli jedno pierwsze miejsce, dwa drugi i cztery trzecie.

Bilardowa liga z Łomżą

cz pon, 05 marca 2007 14:16

Po raz pierwszy w historii klub z Łomży będzie brał udział w rozgrywkach II Polskiej Ligi Bilardowej. Sześcioosobowa drużyna w rozgrywkach występować będzie pod nazwą „Klub 54 Łomża”. Rozgrywki ligowe zaczynają się już w najbliższą sobotę. Pierwszy przeciwnikiem łomżan będzie drużyna Wodnego Parku Konsalnet Warszawa.

« · «« · 157 · 158 · 159 · 160 · 161 · 162 · 163 · 164 · 165 · 166 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę