Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Regaty

cz nie, 29 lipca 2007 21:55

W sobotę na Jeziorze Rajgrodzkim odbyły się po raz siódmy regaty w klasie Omega pod nazwą Bezpieczne Wakacje o puchar prezesa Stowarzyszenia Bezpieczna Ziemia Łomżyńska. W zawodach udział wzięli żeglarze z Łomży, Białegostoku, Rajgrodu i Grajewa. Po raz trzeci bezkonkurencyjna okazała się ekipa z Łomży dowodzona przez Piotra Nowakowskiego.

Puchar prezesa ŁSM dla Kilerów i FC Fabergi

cz pt, 27 lipca 2007 09:50

Drużyna Kilerów w grupie średniej i FC Fabregi w grupie najstarszej to zwycięzcy tegorocznej edycji Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. W tym roku w rozgrywkach brało udział blisko 250 młodych piłkarzy.

Maja znowu w czołówce

mm pon, 23 lipca 2007 10:18

Łomżynianka, Maja Chełstowska, która rok temu na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, znanej jako Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych, wywalczyła złoto na swojej osadzie, w tym roku na Mistrzostwach Polski Juniorów wywalczyła brąz.

Z Halandii do Łomży bez medalu, ale z rekordem życiowym

cz pon, 23 lipca 2007 06:54

Bez medalu wraca do Łomży Artur Zaczek zawodnik LKS Narew Kurpiewski Łomża, który brał udział w Mistrzostw Europy Juniorów, które zakończyły się wczoraj w holenderskim mieście Hengelo. W biegu na 100 m w swojej serii eliminacyjnej sprinter z Łomży był trzeci, ustanawiając nowy rekord życiowy 10,63s. Niestety w półfinale Artur obiegł już wolniej – 10,73 i zajął dopiero 5 miejsce.

Podbój Warszawy

cz pon, 23 lipca 2007 06:14

Po Białogardzie i Sopocie zawodnicy „PREFBETU ŚNIADOWO” ruszyli na podbój Warszawy. W mitingu, który odbył się 20 lipca 2007r. na Warszawskim „Orle” na 12 osobo startów 6 rekordów życiowych i 7 pozycji na podium.

Dobry występ Arkadiusza Wojno

cz so, 21 lipca 2007 11:20

Podczas Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych, które odbyły się w Czeskiej Ostrawie z pośród trójki reprezentantów woj. podlaskiego najlepiej zaprezentował się Arkadiusz Wojno (L.Ł.K.S. „PREFBET ŚNIADOWO”). Pozostała dwójka Ruschewski Mariusz i Bielawska Martyna odpadli w eliminacjach.

Zielona Architektura jednak lepsza...?

cz pt, 20 lipca 2007 16:38

Zielona Architektura - firma, która niefortunnie, z ogromnym poślizgiem wykonała I etap modernizacji stadionu przy ulicy Zjazd w Łomży będzie także przeprowadziła II etap jego modernizacji. Ratusz właśnie ogłosił, że to Zielona Architektura wygrała powtórzony przetarg na budowę boiska bocznego na stadionie. Cena z jaką zaproponowała ZA za zmodernizowanie boiska bocznego wynosi 810 tys zł. Dodajmy, że w pierwszym przetargu wygrało konsorcjum pod przewodnictwem Przedsiębiorstwa Wielobranżowego “ZIEJA” z Łomży.

Sopot szczęśliwy dla lekkoatletów „Prefbetu Śniadowo”

cz pt, 20 lipca 2007 13:57

Sześć medali, w tym trzy złote i aż siedem rekordów życiowych – to osiągnięcia zawodników „PREFBWETU ŚNIADOWO” na mitingu w Sopocie. W rozegranych w środę zawodach poza Polakami wystartowali także lekkoatleci z Niemiec i Izraela. Ośmioro podopiecznych Andrzeja Korytkowskiego wystartowało w sumie w 11 konkurencjach.

Zaczek na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy

cz śr, 18 lipca 2007 09:06

Od czwartku do niedzieli tysiąc lekkoatletów z 45 krajów rywalizować będzie w holenderskiej miejscowości Hengelo w 19. Mistrzostwach Europy juniorów. Na miejsce zawodów dotarła już reprezentacja Polski - 29 zawodniczek i 37 zawodników. W tej grupie jest też łomżanin Artur Zaczek zawodnik LKS Narew Kurpiewski Łomża.

Walne w ŁKS

cz wt, 17 lipca 2007 14:34

Zarząd ŁKS zaprasza na Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków i Sympatyków Łomżyńskiego Klubu Sportowego w dniu 18.07.2007 o godz. 17:00 w Państwowej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży ul. Poznańska 141.

Palińscy wciąż poza zasięgiem rywali

cz pon, 16 lipca 2007 21:59

Do bratobójczego pojedynku doszło pomiędzy Marcinem, a Rafałem Palińskimi podczas rozegranego w niedzielę na łomżyński Skate Parku turnieju tenisowym. Pochodzący z Kanarzyc tenisiści, tak samo, jak w ubiegłorocznych rozgrywkach, nie dali żadnych szans swoim rywalom. W finale, po zaciętym starciu, przy stanie 5:5, starszy z braci Marcin skreczował, z powodu kontuzji uda, i w ten oto sposób triumfatorem turnieju okazał się Rafał.

Arkadiusz Wojno w półfinale mistrzostw świata!

cz pt, 13 lipca 2007 13:11

Na Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych, które odbywają się w czeskiej Ostrawie Arkadiusz Wojno LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” podopieczny Andrzeja Korytkowskiego zakwalifikował się do półfinału w biegu na 400m z nowym rekordem życiowym 48.76s.. Wynik ten jest tylko o 0,01 sekundy gorszy od rekordu województwa podlaskiego.

Będą mieli gdzie walczyć

cz śr, 11 lipca 2007 18:47

W Łomży powstanie Centrum Sportu Walki. Na potrzeby karateków, judoków, bokserów czy zapaśników na zostać przerobiony stary basen przy ogólniaku na Bernatowicza. Właśnie ratusz ogłosił przetarg na adaptacje pomieszczeń. Wszystko ma być gotowe na wakacje przyszłego roku.

Prefbet na Mistrzostwach Świata

cz pon, 02 lipca 2007 13:37

Po serii bardzo dobrych występów w biegu na 400m (ustanowieniu rekordu życiowego 49.05s) Arkadiusz Wojno wychowanek LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” został powołany na Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych, które odbędą się w Czeskiej Ostrawie (11 – 15.07.2007r.) Uczeń ZSO w Wysokiem Mazowieckiem pobiegnie w sztafecie szwedzkiej (400 + 300 + 200 + 100m). Podopieczny trenera Andrzeja Korytkowskiego będzie miał najtrudniejsze zadanie ponieważ będzie biegał na najdłuższej zmianie (400m).

Uhonorowani laurem

cz so, 30 czerwca 2007 10:53

Z kilkumiesięcznym późnieniem, ale wreszcie przyznano Łomżyński Laur Sportowy za 2006 rok. To nagroda prezydent miasta za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu i kultury fizycznej. W tym roku Laury wręczono po raz drugi. W kategorii sportowiec zdobyli go Marta Przeździecka i Artur Zaczek, w kategorii trener Czesław Jakołcewicz, a w kategorii sponsor OSM Piątnica i Browar Łomża.

Powtórka przetargu..., czyżby powtórka z historii?

cz pt, 29 czerwca 2007 13:31

Ratusz musi powtórzyć przetarg na wyłonienie wykonawcy bocznego boiska na miejskim stadionie przy ulicy Zjazd. Choć w połowie czerwca ogłoszono, że boisko to wykona konsorcjum pod przewodnictwem PW „ZIEJA” z Łomży, odwołanie złożyła warszawska firma Zielona Architektura, która modernizowała boisko główne stadionu i która według zapewnień prezydenta Łomży miałaby sfinansować te prace. Zgodnie z nowym przetargiem odbiór boiska ma nastąpić dopiero 30 maja 2008 roku.

Artur Zaczek królem sprintu!

cz pt, 29 czerwca 2007 08:11

Królem sprintu zakończonych wczoraj w Białej Podlaskiej Mistrzostw Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce został Artur Zaczek reprezentujący LKS Narew Kurpiewski Łomża.

Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej za nami

mm cz, 28 czerwca 2007 15:14

- Poznaliście nowych przyjaciół, mieliście okazję rozmawiać po polsku z kolegami z różnych krajów, zwiedzaliście Łomżę i Ziemię Łomżyńską, dotarliście nawet do Warszawy - mówiła Hanka Gałązka, prezes oddziału Stowarzyszenia Wspólnota Polska podczas zakończenia VII Polonijnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które w czwartek zakończyły się w Łomży. - To, że do igrzysk doszło, to ogromna zasługa założyciela i prezesa Wspólnoty Polskiej prof. Andrzeja Stelmachowskiego. W hali przy Szkole Podstawowej nr 9 prof. Stelmachowski wręczał, m.in., medale i puchary uczestnikom sportowych zmagań z Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, Ukrainy, Rosji i Polski, którzy od minionej soboty rywalizowali w 11 dyscyplinach.

Złoto Artura Zaczka

cz śr, 27 czerwca 2007 12:30

Artur Zaczek zawodnik LKS Narew-Kurpiewski Łomża już pierwszego dnia lekkoatletycznych mistrzostw Polski juniorów w Białej Podlaskiej staną na najwyższym podium. Artur w biegu na 100 m nie miał sobie równych. Z czasem 10,67 zdobył złoto.

Lekkoatleci przed mistrzostwami Polski juniorów

cz wt, 26 czerwca 2007 06:23

Kilkunastu zawodników z Łomży i regionu wystartuje w zaczynających się dziś w Białej Podlaskiej mistrzostwach Polski juniorów (18-19 lat) w lekkiej atletyce. Trenerzy lekkoatletów liczą na co najmniej kilka medali i być może bilety na juniorskie mistrzostwa Europy.

« · «« · 155 · 156 · 157 · 158 · 159 · 160 · 161 · 162 · 163 · 164 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę