Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Mistrzyni Ameryki z Łomży

cz pon, 25 czerwca 2007 06:12

Anna Kaczyńska, wychowanka Łomżyńskiego Klubu Karate, wygrała Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Ameryki w Karate Kyokushin. Reprezentantka Polski zajęła pierwsze miejsce w wadze ciężkiej kobiet.

Prefbet na fali

cz pon, 25 czerwca 2007 06:08

Po ostatnich kilku startach zawodnicy „PREFBETU ŚNIADOWO” mają znów się czym pochwalić. Na mitingu ogólnopolskim w Poznaniu (16.06.2007r.) Arkadiusz Wojno wygrał bieg juniorów młodszych na 400m z nowym rekordem życiowym 49.05s. W kolejnym mitingu Arek potwierdził swoją wysoką dyspozycję uzyskując podczas memoriału im. Edwarda listowa we Wrocławiu (22.06.2007r.) 49.07s.

Tysiąc sportowców i trzynastka z kopytkami

mm nie, 24 czerwca 2007 20:44

- Po raz piąty mam zaszczyt otwierać Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej i zawsze przypominam postać senatora Jana Stypuły - mówił z powagą Jerzy Brzeziński o założycielu i pierwszym prezesie łomżyńskiego oddziału Stowarzyszenia Wspólnota Polska podczas otwarcia siódmej edycji największej imprezy międzynarodowej w naszym regionie. - Wierzę, że jego dobry duch czuwa nad igrzyskami. W salach gimnastycznych, na boiskach i na basenie będziecie rywalizować, ale mam nadzieję, że i po zawodach pamięć o Łomży przetrwa w waszym sercu.

„Blisko boisko” w Zambrowie tak, w Łomży nie

cz so, 23 czerwca 2007 12:29

Jeszcze w tym roku Zambrów doczeka się boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią. Boisko za około pół miliona złotych zostanie wybudowane przy tamtejszym Zespole Szkół Ogólnokształcących przy ul. M. Konopnickiej. Wszystko dzięki temu, że zambrowski projekt spodobał się w ministerstwie sportu. Łomża wysłała tam trzy projekty trzech takich boisk i nie dostała pieniędzy na żaden z nich.

„10 groszy” z puszki piwa dało 40 tys zł ŁKS-owi

cz pt, 22 czerwca 2007 14:34

Symboliczny czek na kwotę 40 tys zł przekazał Andrzej Rutkowski wiceprezes Browaru Łomża Stanisławowi Kasei prezesowi ŁKS Łomża. Taka kwota uzbierała się z „10 groszy” które Browar odkładał od sprzedaży specjalnych puszek piwa. To jednak nie jedyne pieniądz, które ŁKS otrzymał dziś od swojego głównego sponsora. Zarząd Browaru Łomża zdecydował o przekazaniu na klub specjalnej premii za utrzymanie II ligi – to kolejne 30 tys zł.

Medale łomżyńskich lekkoatletów w finale „Czwartków”

cz cz, 21 czerwca 2007 17:29

Po raz trzynasty na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie rozegrano Ogólnopolski Finał „Czwartków Lekkoatletycznych” dla dzieci i młodzieży w wieku 11,12 i 13 lat. Finał jest podsumowaniem startu dzieci w zawodach lekkoatletycznych w okresie wrzesień - październik 2006 r., oraz kwiecień, maj 2007 r. Wśród ponad 2500 młodych lekkoatletów z 58 miast było także ponad 100 zawodników z Łomży.

Polonijni sportowcy jadą do Łomży

cz cz, 21 czerwca 2007 16:17

Już po raz siódmy w Łomży rozgrywane będą Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły. Młodzi sportowcy z Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, Ukrainy, Rosji, do miasta przyjeżdżają już w piątek, pierwsze rozgrywki ruszą w sobotę, a oficjalne otwarcie zawodów zaplanowano na niedzielę. - Wysiłkiem kilku łomżyńskich szkół i sponsorów organizujemy niepowtarzalną imprezę niosącą radość i niezapomniane przeżycia dzieciom – mówi Hanka Gałązka prezes łomżyńskiego oddziału Stowarzyszenia „Wspólnoty Polskiej”, które organizuje Igrzyska. W poprzednich sześciu edycjach wzięło udział łącznie ok. 4900 uczestników z zagranicy i tyle samo z Polski. W tym roku z zagranicy przyjedzie około 1000 osób.

Po raz pierwszy w Łomży - SUPERLIGA

mm nie, 17 czerwca 2007 01:15

W sobotę po raz pierwszy w Łomży odbyły się zawody z cyklu Superligi. Zawodnicy wystąpili w 3 kategoriach K1, Muay Thai, MMA. Są to sporty walki, połączenie sportów uderzalnych, zapasów. Najwięcej walk w Łomży mogliśmy oglądać z kategorii Muay Thai.

Tego Łomża jeszcze nie widziała...

cz pt, 15 czerwca 2007 17:14

Osiem walk stoczą w sobotę na ringu ustawionym w hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży zawodnicy biorący udział w drugiej edycji Zawodowej Gali Sportów Walki. Widowiskowe pojedynki odbędą się w trzech formułach: MMA, K-1 i Thaiboxing.

Akrobatyczne piramidy ludzkie studentów

cz pt, 15 czerwca 2007 16:20

Widowiskową atrakcją kończącego się pierwszego roku akademickiego w historii Instytutu Wychowania Fizycznego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży były Mistrzostwa w Akrobatyce Sportowej. Wzięli w nich udział prawie wszyscy spośród 64 studiujących w IWF, z któych prawie jedna czwarta to dziewczęta...

Mistrzostwa Europy w zasięgu...

cz pt, 15 czerwca 2007 13:54

Podczas rozegranego w środę lekkoatletycznego Pucharu Polski w Płocku Magdalena Stankiewicz z klubu LUKS „PREFBET” Śniadowo w biegu na 800 metrów uzyskała czas 2.08,75, wypełniała tym samym normę – 2.09.00 Europejskiego Związku LA (EAA) na Mistrzostwa Europy Juniorów w Hengelo i jako jedyna z okręgu łomżyńskiego ma indywidualne minimum na w/w imprezę.

Sztafeta LŁKS „PREFBET Śniadowo” najlepsza w Polsce

cz śr, 13 czerwca 2007 12:03

Sześć medali w tym 3 złote, jeden srebrny i dwa brązowe przywieźli łomżyńscy lekkoatleci z Mistrzostw makroregionu Juniorów Młodszych w Zamościu. Rewelacyjnie zaprezentowała się tam sztafeta Prefbetu, której wynik 3.22,77 jest najlepszy obecnie w Polsce wśród juniorów młodszych. Czas ten to również rekord okręgu łomżyńskiego juniorów Młodszych i Juniorów… i Seniorów!

Zaczek pojedzie na mistrzostwa Europy!

cz wt, 12 czerwca 2007 16:28

Artur Zaczek z Narwi Kurpiewski Łomża wystartuje w mistrzostwach Europy juniorów. Podopieczny Jana Kotowskiego zapewnił sobie miejsce w kadrze dzięki dobremu występowi w Europejskim Festiwalu Lekkoatletycznym w Bydgoszczy.

Super Liga K-1 Muay-Thai MMA

cz pt, 08 czerwca 2007 15:08

Superliga to cykl Gal Sportów Walki. Każda impreza to 8-10 zawodowych pojedynków w efektownych formułach walki - MMA, K-1 i Thaiboxing. Zawodnicy biorący udział w imprezach są dobierani ze ścisłej polskiej czołówki, a także utytułowani zawodnicy z Europy i ze Świata.

Murawa w Łomży powinna wyglądać tak jak na stadionie Polonii w Warszawie

mm śr, 06 czerwca 2007 15:48

W niedzielę piłkarze ŁKS-u Łomża rozgromili warszawską Polonię. Wynik 2 : 4 był największą niespodzianka 33. kolejki piłkarskiej na zapleczu ekstraklasy. Trener ŁKS-u Łomża Jan Makowiecki podkreśla, że w Warszawie „była aż przyjemność wyjścia na boisko, u nas tej przyjemności nie ma bo i trawy w niektórych miejscach boiska też nie ma”. Zdaniem trenera łomżyńskiej jedenastki dopiero co zmodernizowanej murawie stadionu przy ul. Zjazd potrzebna jest renowacja.

Fuszerka potwierdzona...

cz pt, 01 czerwca 2007 16:18

Po ponad dziewięciu miesiącach od rozpoczęcia prac w czwartek „w tajemnicy” dokonano odbioru zmodernizowanego stadionu przy ul. Zjazd w Łomży. Urzędnicy ratusza wskazali szereg nieprawidłowości... Zastrzeżenia dotyczą przede wszystkim nowej murawy, ale uwagi zgłoszono także m.in. do podbudowy bieżni i sposobu montowania ogrodzenia. Zielona Architektura z Warszawy ma naprawić fuszerkę do końca lipca. Prace na murawie mają być prowadzone w przerwie pomiędzy ligowymi rozgrywkami.

Medalowe żniwa lekkoatletów

cz wt, 29 maja 2007 06:31

Bardzo dobrze spisali się młodzi łomżyńscy lekkoatleci podczas rozgrywanych w miniony weekend w Białymstoku w mistrzostwach województwa podlaskiego gimnazjów i szkół średnich w lekkiej atletyce - Gimnazjada i Licealiada. Już tradycyjnie łomżyńskie szkoły i kluby przywiozły grad medali, a najlepiej wypadł Ludowy Łomżyński Klub Sportowy „PREFBET ŚNIADOWO” zdobywca połowy z wszystkich medali.

Piłkarska Nadzieja

pon, 28 maja 2007 13:54

Kilkudziesięciu zawodników skupionych w kilkunastu zespołach bierze udział w młodzieżowym turnieju piłkarskim organizowanym przez parafię Krzyża Św. Na boisku popularnego skate-parku, na terenie spółdzielni mieszkaniowej Perspektywa, rozgrywki trwały przez cały weekend.

Łomżanka w finałach Mistrzostw USA Juniorów w wioślarstwie

cz nie, 27 maja 2007 22:06

Znakomicie radzi sobie młoda wioślarka rodem z Łomży. Maja Chełstowska, 17-latka, która jeszcze niedawno uczyła się w murach łomżyńskiego Publicznego Gimnazjum nr 1, do niemal roku przebywa i trenuje w USA. Największym jej sportowym sukcesem za oceanem jest awans drużyny CRI Boston, w której trenuje Maja, do finałów Mistrzostw USA juniorów.

Dobre występy lekkoatletów LKS Narew-Kurpiewski Łomża

cz wt, 22 maja 2007 15:30

Bardzo dobre wyniki uzyskali lekkoatleci klubu LKS Narew-Kurpiewski Łomża podczas rozgrywanej ligi juniorów na stadionie warszawskiego Orła. W niedzielę (20.05.07r.) Artur Zaczek przebiegł 100m w czasie 10.76s i do minimum na Mistrzostwa Europy zabrakło zaledwie 0.01s. Po 20-stu minutach odpoczynku pokonał dystans 200m w 21.93s.

« · «« · 156 · 157 · 158 · 159 · 160 · 161 · 162 · 163 · 164 · 165 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę