Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 lipca 2022 napisz DONOS@

Zakończenie Roku

Agata Komorowska pt, 25 czerwca 2021 22:30

Dnia 24 czerwca w ogrodzie przedszkolnym odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego.

Wyróżnienie dla małych aktorów z „Piąteczki”

Agata Komorowska pt, 25 czerwca 2021 21:46

Przedszkole Publiczne Nr 5 w Łomży „Piąteczka” już po raz szósty przystąpiło do konkursu teatralnego pod nazwą XI Multimedialny Ogólnopolski i VII Międzynarodowy Przegląd Małych Form Parateatralnych „Smykolandia – Warszawa – Mokotów” 2021 zorganizowanego przez Przedszkole Smykolandia Nr 317 w Warszawie. Honorowy patronat nad przeglądem sprawowali: Minister Edukacji Narodowej, Burmistrz Dzielnicy Mokotów Miasta Stołecznego w Warszawie oraz Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą.

Konkurs plastyczny "Polska i jej mieszkańcy"

Agata Komorowska śr, 16 czerwca 2021 09:48

Dzieci z grupy IV – 5-latki wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Polska i jej mieszkańcy”, który był zorganizowany przez Przedszkole Publiczne Nr 10 w Łomży.

Przedszkolaki dbają o postawę - projekt "Profilaktyka wad postawy dzieci w mieście Łomża"

Agata Komorowska wt, 08 czerwca 2021 18:42

Aby zapobiec wadom postawy u przedszkolaków należy dostarczyć dzieciom zorganizowane formy aktywności ruchowej w rozszerzonym wymiarze i wprowadzić elementy gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej w formie odpowiadającej ich wiekowi i możliwościom psychoruchowym. W związku z tym w grupie IV (5-latki) i w grupie V (6-latki) realizowane są zajęcia z zakresu profilaktyki wad postawy w ramach projektu „Profilaktyka wad postawy dzieci w mieście Łomża”.

Sukces Adasia w konkursie plastycznym "Nasza planeta Ziemia"

Agata Komorowska cz, 03 czerwca 2021 21:50

Kolejnym sukcesem i dużym talentem wykazały się dzieci z grupy 5-latków, które wzięły udział konkursie plastycznym pt. „Nasza planeta Ziemia” zorganizowanym przez Prezydenta Łomży.

Festiwal Piosenki Przedszkolaków "Nie daj się, śpiewaj!"

Agata Komorowska śr, 02 czerwca 2021 09:45

1 czerwca rozstrzygnięty został Festiwal Piosenki „Nie daj się, śpiewaj!” zorganizowany przez MDK-DŚT w Łomży, który z okazji Dnia Dziecka przygotował „Słoneczną Estradę”.

Otrzymaliśmy Specjalny Oczyszczacz Powietrza

Agata Komorowska wt, 27 kwietnia 2021 19:45

W dniu wczorajszym (26.04) Pani Dyrektor odebrała z rąk Pana Krzysztofa Staniórskiego z firmy Ekologiczny Dom specjalny oczyszczacz powietrza. Spotkanie odbyło się w Urzędzie Miejskim w Łomży, w obecności Pana Mariusza Chrzanowskiego - Prezydenta Miasta Łomży. Nasze przedszkole jest pierwszą placówką w mieście, które otrzymało taki sprzęt.

Konkurs plastyczny "Najpiękniejszy stroik wielkanocny"

Agata Komorowska śr, 21 kwietnia 2021 18:42

W środę (21.04) rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejszy stroik wielkanocny”.

Żonkilowe ,,Pola Nadziei"

Agata Komorowska wt, 20 kwietnia 2021 20:15

Nasze żonkilowe ,,Pola Nadziei" zakwitły. Prawda, że pięknie ozdabiają nasz przedszkolny ogród? Żonkil jest symbolem nadziei, ale również głównym symbolem akcji ,,Pola Nadziei"prowadzonej przez Fundację "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku.

Zbiórka karmy dla Schroniska ,,Arka"

Agata Komorowska wt, 20 kwietnia 2021 19:23

Kochani! W ciągu tygodnia udało się nam uzbierać 80 kg karmy! Brawo 👏dziękujemy wszystkim, którzy chcieli pomóc tym wspaniałym, bezdomnym pieskom. Celem takich akcji jest uświadomienie dzieciom jak ważna jest bezinteresowna pomoc oraz uwrażliwianie dzieci na potrzeby czworonogów. 31 marca została dostarczona karma do Schroniska "Arka" w Łomży. Jeszcze raz z całego serca DZIĘKUJEMY ❤️

Konkurs plastyczny "Co nam w duszy gra - nasze emocje i uczucia"

Agata Komorowska wt, 20 kwietnia 2021 19:18

25 marca został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Co nam w duszy gra - nasze emocje i uczucia".

"Marzanno, Marzanno Ty zimowa panno!!"

Agata Komorowska wt, 20 kwietnia 2021 19:08

22 marca przedszkolaki pożegnały Zimę i starały się przywołać nową porę roku - Wiosnę. Chociaż dzisiejszy poranek przywitał nas chłodnym wiatrem i mrozem, a w nocy spadł śnieg to kiedy przedszkolaki pożegnały marzannę, wyszło słoneczko. Mamy nadzieję, że wiosna rozgości już na dobre.

Dzień Nowych Technologii w Edukacji

Agata Komorowska pon, 22 marca 2021 16:30

Dnia 22 marca nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w ogłoszonym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Dniu Nowych Technologii w Edukacji. Celem tej inicjatywny jest promowanie technologii informacyjno-komunikacyjnych stosowanych w pracy z dziećmi.

Plan Daltoński w Przedszkolu Publicznym Nr 5 w Łomży

Agata Komorowska so, 06 lutego 2021 16:41

Samodzielni, odpowiedzialni, współpracujący – tacy starają się być przedszkolacy z Przedszkola Publicznego Nr 5 w Łomży.

VIII Zimowa Olimpiada Sportowa

Agata Komorowska pt, 05 lutego 2021 20:18

Huhuha Huhuha nasza zima zła. Ale przedszkolaki z piąteczki wcale zimy się nie boją. Wprost przeciwnie - wspaniałą białą aurę wykorzystały do zabaw i szaleństw na śniegu. W piątek - 5 lutego, przedszkolaki z grupy IV i V uczestniczyły w VIII Zimowej Olimpiadzie Sportowej.

Bal karnawałowy

Agata Komorowska wt, 19 stycznia 2021 20:12

We wtorek 19 stycznia w każdej grupie odbył się noworoczny bal karnawałowy. Już od rana w salach słychać było śmiech, muzykę i dobrą zabawę.

Konkurs "List do Świętego Mikołaja"

Agata Komorowska nie, 13 grudnia 2020 14:36

Dużym talentem plastycznym wykazały się dzieci, które wzięły udział w konkursie plastycznym „List do Świętego Mikołaja”. Konkurs ten został zorganizowany przez Miasto Łomża.

Mamo! Tato! Nie pal!

Agata Komorowska pt, 27 listopada 2020 23:57

Przedszkole Publiczne nr 5 w Łomży od września realizuje program profilaktyczny „Na sportowo jest zdrowo”, współfinansowany ze środków UM w Łomży. Jednym z działań w jego ramach było przedstawienie teatralne pt. „Mamo, Tato. Nie pal!”.

,,Jak przedszkolak dba o swoje zdrowie i bezpieczeństwo" - konkurs plastyczny

Agata Komorowska pt, 27 listopada 2020 22:03

Wyniki konkursu plastycznego.

Dzień Pluszowego Misia

Agata Komorowska pt, 27 listopada 2020 21:40

25 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu święto pluszowego misia.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę