wtorek, 26 marca 2019 napisz DONOS@

w marcu

Agata Komorowska cz, 13 grudnia 2018 15:01

• Wszystkie dzieci już niedługo 21 marca z radością pożegnają zimę a powitają nowa porę roku - WIOSNĘ. Symbolem odchodzącej zimy jest Marzanna, którą dzieci wykonają wspólnie z nauczycielkami i wybiorą się na spacer z okrzykiem ŻEGNAJ ZIMO- WITAJ WIOSNO • Dzieci z grupy najstarszej przygotowują się do konkursu recytatorskiego pod hasłem "Rymy wspaniałe, mądre, śmieszne, niebywałe" - 28.III - (czwartek) w Szkole Podstawowej nr 4 • Również 28.III 6-latki będą uczestniczyć w wykładach w ramach Akademii Przedszkolaka. Tematem spotkania będą "Gry i zabawy" prowadzone przez studentów Akademii Wychowania Fizycznego.

« · 1 · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę