poniedziałek, 14 października 2019 napisz DONOS@

W październiku

Agata Komorowska nie, 13 października 2019 21:11

• W naszym przedszkolu będzie prowadzona gimnastyka korekcyjna ( w grupach starszych) po wcześniejszym przebadaniu dzieci przez specjalistę w tym zakresie. • W październiku planujemy spotkanie z Policjantem, będziemy mieli okazję przypomnieć sobie zasady zachowania bezpieczeństwa w drodze do przedszkola i do domu, podczas jazdy samochodem (fotelik), na rowerze ( kask) czy spacerze o zmroku ( odblaski). • Przypominamy, że w miesiącu październiku w ramach zabaw z kolorem dzieci w wyznaczony dzień przychodzą do przedszkola ubrane na SZARO. • 17 października o godz.10.30 odwiedzi nas TEATR POD ORZEŁKIEM - profesjonalni aktorzy lalkarze. Przedstawią nam spektakl lalkowy "3*królewna, 3*smok". Cena biletu - 4zl.

« · 1 · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę