Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 27 września 2023 napisz DONOS@

Podziękowanie

Agata Komorowska pon, 04 marca 2019 09:15

Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Jarosz – Lipińskiej za przeprowadzenie bardzo ciekawych warsztatów dla Rodziców na temat rozwoju dziecka 5 - letniego !

DZIĘKUJEMY !!!

Agata Komorowska so, 01 listopada 2008 20:19

Składamy serdeczne i gorące podziękowania wszystkim naszym Sponsorom, Ofiarodawcom i Ludziom Dobrej Woli za okazaną pomoc Naszej Placówce. Dzięki tej pomocy życie naszych wychowanków jest przyjemniejsze i łatwiej pokonują trudności. Państwa dobre serce sprawia, iż wychowankowie czują, że w trudniejszych chwilach mogą liczyć na bezinteresowną pomoc dorosłych. Życzymy sukcesów w realizowaniu planów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym. Nasi Sponsorzy i Przyjaciele Przedszkola to:

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę