środka, 26 czerwca 2019 napisz DONOS@

Zbiórka żywności

Foto: Zbiórka żywności
Agata Komorowska pon, 08 kwietnia 2019 18:49

W dniach 26.03 - 01.04 w naszym przedszkolu odbywała się Zbiórka żywności Caritas "Tak. Pomagam". W tych dniach przedszkolaki mogły przynosić do przedszkola żywność z długim terminem ważności. Nasze dzieciaki i ich rodzice jak zwykle spisali się na medal. Udało nam się zebrać 61 kg żywności!! Dziękujemy.

Zajęcia otwarte w grupie III

Foto: Zajęcia otwarte w grupie III
Agata Komorowska pon, 08 kwietnia 2019 18:48

Dnia 28 marca w grupie III odbyło się niecodzienne spotkanie dzieci oraz ich rodziców. Było to zajęcie otwarte, dzięki którym rodzice mogli zobaczyć, jak funkcjonuje ich dziecko w grupie przedszkolnej.

Zakładamy wiosenny ogródek

Foto: Zakładamy wiosenny ogródek
Agata Komorowska pon, 08 kwietnia 2019 18:48

Chcąc przyśpieszyć nadejście wiosny postanowiliśmy założyć w salach zielony ogródek. Zgromadziliśmy potrzebne przybory (pojemniczki, doniczki, konewki), ziemię i nasionka.

Czarownica Niska Emisja

Foto: Czarownica Niska Emisja
Agata Komorowska pon, 25 marca 2019 22:48

Dnia 22 marca dzieci 5 i 6 – letnie zostały zaproszone do Wyższej Szkoły Agrobiznesu na przedstawienie pt. „Czarownica Niska Emisja”. Ten piękny spektakl ekologiczny dzięki licznym piosenkom, animacjom i zabawom przeniósł dzieci w świat baśni, jakiej dotąd nie znały.

Dzień Nowych Technologii w Edukacji

Foto: Dzień Nowych Technologii w Edukacji
Agata Komorowska pon, 25 marca 2019 22:22

Dzień 21 marca już po raz drugi Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło Dniem Nowych Technologii w Edukacji. Głównym celem tego wydarzenia jest popularyzowanie technologii informacyjno – komunikacyjnych podczas codziennej pracy z dzieckiem.

Witamy Wiosnę

Foto: Witamy Wiosnę
Agata Komorowska pon, 25 marca 2019 21:58

„Czym powitać Cię Wiosenko, gdy zielona wracasz znów, chyba tańcem i piosenką, bo to milsze jest od słów”.

Oznaki wiosny

Foto: Oznaki wiosny
Agata Komorowska wt, 12 marca 2019 22:16

Dzieci z grupy III wyruszyły na poszukiwanie pierwszych oznak wiosny.

Sałatka owocowa

Foto: Sałatka owocowa
Agata Komorowska wt, 12 marca 2019 22:05

Każdy przedszkolak wie, dlaczego ważne są dla nas owoce. Nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim zawierają mnóstwo witamin.

W poszukiwaniu wiosny.......

Foto: W poszukiwaniu wiosny.......
Agata Komorowska wt, 12 marca 2019 21:44

We wtorek 12 marca pięciolatki z grupy IV postanowiły poszukać pierwszych oznak wiosny.

Teatr Magik

Foto: Teatr Magik
Agata Komorowska wt, 12 marca 2019 21:31

Dnia 11 marca w naszym przedszkolu gościliśmy Teatr Magik z Białegostoku. Przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. „Elementarz młodego patrioty”.

Piżamowy dzień

Foto: Piżamowy dzień
Agata Komorowska wt, 05 marca 2019 10:39

W tym roku Tłusty Czwartek obchodziliśmy nieco inaczej niż zwykle. 28 lutego dzieciaki urządziły w przedszkolu prawdziwe piżama party.

VI Zimowa Olimpiada Sportowa

Foto: VI Zimowa Olimpiada Sportowa
Agata Komorowska śr, 27 lutego 2019 19:21

W środę 27 lutego, już po raz 6, dzieciaki i ich rodzice wzięli udział w Zimowej Olimpiadzie Sportowej w Przedszkolu Publicznym nr 5. Zimowe igrzyska przedszkolaków stały się już tradycją tej placówki. Kiedy na dworze panuje jeszcze chłód, a zima nie odpuszcza ,w przedszkolnej Sali w gorącej atmosferze rywalizują dzieciaki i dorośli.

Dzień Kota

Foto: Dzień Kota
Agata Komorowska cz, 21 lutego 2019 17:29

17 lutego obchodzimy w naszym kraju Dzień Kota. W naszym przedszkolu grupy II i IV postanowiły zorganizować sobie kocie zabawy w poniedziałek 18 lutego.

Zimowe zabawy

Foto: Zimowe zabawy
Agata Komorowska pon, 18 lutego 2019 16:31

Mimo kilku ciepłych dni zima nie daje za wygraną. Pięciolatki z grupy IV postanowiły wykorzystać zimową aurę do wspaniałej zabawy. Przedszkolaki stworzyły na śniegu wspaniałe, kolorowe obrazy. Chociaż dzieciaki na pewno świetnie się bawiły, to jednak z niecierpliwością oczekujemy już pierwszych zwiastunów wiosny.

Miłość, miłość... w Piąteczce

Foto: Miłość, miłość... w Piąteczce
Agata Komorowska nie, 17 lutego 2019 18:18

14 lutego nasze przedszkolaki obchodziły Dzień Świętego Walentego. Już od rana maluchy obdarowywały się nie tylko tradycyjnymi walentynkowymi kartkami, ale przede wszystkim uśmiechem i dobrym słowem.

Mobilna Szkoła Tańca

Foto: Mobilna Szkoła Tańca
Agata Komorowska nie, 03 lutego 2019 21:47

W ubiegłym roku szkolnym nasze przedszkole zdobyło III miejsce w województwie podlaskim i I miejsce w powiecie łomżyńskim w Plebiscycie PRZEDSZKOLE NA MEDAL i tytuł Przedszkole Roku 2018. Wśród nagród, które otrzymało przedszkole znalazły się między innymi robot edukacyjny Photon, mata edukacyjna by Photon Entertainment oraz książeczki dla dzieci.

Dzień Babci i Dziadka

Foto: Dzień Babci i Dziadka
Agata Komorowska nie, 27 stycznia 2019 22:35

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście.

Bal choinkowy w Piąteczce

Foto: Bal choinkowy w Piąteczce
Agata Komorowska śr, 09 stycznia 2019 21:50

Dnia 9 stycznia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy oraz policjantów.

4 latki dekorują pierniczki

Foto: 4 latki dekorują pierniczki
Agata Komorowska pt, 21 grudnia 2018 13:45

Boże Narodzenie już za chwilę, powoli planujemy jakie potrawy zagoszczą na naszych stołach. Święta kojarzą nam się z wieloma tradycjami. Jedną z nich jest pieczenie i dekorowanie pierników.

Życzenia Bożonarodzeniowe

Foto: Życzenia Bożonarodzeniowe
Agata Komorowska so, 15 grudnia 2018 16:36

Corocznym zwyczajem przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia dzieci z najstarszej grupy wybrały się z życzeniami do przyjaciół naszego przedszkola. Tradycja składania życzeń jest długa i piękna.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę