wtorek, 18 lutego 2020 napisz DONOS@

Opowieści Starego Kredensu

Foto: Opowieści Starego Kredensu
Agata Komorowska cz, 01 marca 2018 00:44

Niecodzienny spektakl zatytułowany "Opowieści Starego Kredensu" w wykonaniu Teatru pod Orzełkiem obejrzały nasze przedszkolaki 27 lutego 2018r. Lalki stworzone z kuchennych przedmiotów, mieszkające w starym kredensie , nie mogą doczekać się wejścia na scenę .

Olimpiada Sportowa w Piąteczce na 600-lecie nadania praw miejskich Łomży

Foto: Olimpiada Sportowa  w Piąteczce na 600-lecie na...
Agata Komorowska cz, 01 marca 2018 00:44

Środa 28 lutego w Przedszkolu Publicznym nr 5 była niezwykle gorąca . Mimo, iż za oknem słupek rtęci wskazywał kilkanaście stopni mrozu w przedszkolu trwała walka dzieci i rodziców o medale w V Zimowej Olimpiadzie Sportowej. To wydarzenie jest częścią działań placówki z okazji 600-lecia nadania praw miejskich Łomży.

Walentynkowe zabawy

Foto: Walentynkowe zabawy
Agata Komorowska śr, 21 lutego 2018 08:42

Dzień Walentynkowy 14 luty minął pod znakiem zabaw. Chętne przedszkolaki mogły wziąć udział w tańcu na wyciętych z gazet serduszkach. Chłopcy jako rycerze mogli poszukiwać swojej królewny.

Zimowe zabawy

Foto: Zimowe zabawy
Agata Komorowska wt, 06 lutego 2018 22:31

Korzystając z uroku zimy postanowiliśmy pobawić się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, zjeżdżając na sankach, rzucając śnieżkami do siebie, robiąc aniołki. Z czerwonymi noskami i uśmiechem wróciliśmy do przedszkola i na ciepły posiłek. Było wesoło i radośnie.

Dzień Babci i Dziadka

Foto: Dzień Babci i Dziadka
Agata Komorowska pon, 05 lutego 2018 20:18

Są takie dni w przedszkolu, które zdecydowanie różnią się od wszystkich innych. Dni, kiedy w przedszkolu mamy zaszczyt podejmować niezwykłych gości. To Dzień Babci i Dziadka. Czas, w którym przedszkolaki mogą pokazać jak bardzo zależy im na tych bliskich sercu osobach oraz jak wielką miłością i wdzięcznością chcą obdarzać ich każdego dnia.

Bal karnawałowy w Piąteczce

Foto: Bal karnawałowy w Piąteczce
Agata Komorowska śr, 10 stycznia 2018 20:27

Jak zawsze w karnawałowym okresie w Przedszkolu Publicznym Nr 5 w Łomży odbył się bal choinkowy. 10 stycznia od samego rana do przedszkola przybywały wróżki, księżniczki, rycerze i piraci.

Wigilia w "Piąteczce"

Foto: Wigilia w "Piąteczce"
Agata Komorowska śr, 13 grudnia 2017 08:35

W świątecznym nastroju na uroczystej Wigilii spotkali się 12 grudnia w Przedszkolu Publicznym nr 5 w Łomży dzieci, rodzice , zaproszeni goście i pracownicy Przedszkola Publicznego nr 5 w Łomży. Wszyscy odświętnie ubrani z uśmiechem na ustach.

MIKOŁAJKI

Foto: MIKOŁAJKI
Agata Komorowska nie, 10 grudnia 2017 22:52

W tym roku Mikołajki świętowaliśmy aż dwa dni. 5 grudnia sześciolatki i pięciolatki pomaszerowały na Stary Rynek, aby uczestniczyć w Mikołajkach zorganizowanych przez Prezydenta naszego miasta Pana Mariusza Chrzanowskiego.

Andrzejki

Foto: Andrzejki
Agata Komorowska wt, 05 grudnia 2017 21:33

Tradycyjnie już 30 listopada w naszej "Piąteczce" odbyły się przedszkolne Andrzejki.

Pasowanie Maluszków

Foto: Pasowanie Maluszków
Agata Komorowska wt, 05 grudnia 2017 21:33

W środę 29 listopada maluszki zostały uroczyście przyjęte do grona przedszkolaków.

Świętujemy Jubileusz

Foto: Świętujemy Jubileusz
Agata Komorowska śr, 22 listopada 2017 20:15

15 listopada kontynuowaliśmy obchody Jubileuszu 70 lecia naszego Przedszkola. Gdy emocje po wielkiej fecie odrobinę już opadły wszystkie przedszkolaki wspólnie z Panią Dyrektor rozpakowały prezenty, które otrzymaliśmy od zaproszonych gości. Radości było co nie miara. Następnie każda grupa otrzymała urodzinowy tort, a przedszkolaki odśpiewały gromkie STO LAT naszej ukochanej "Piąteczce". Serdecznie dziękujemy za wszystkie podarunki, z pewnością przydadzą się w codziennej pracy i funkcjonowaniu naszej placówki.

Święto Odzyskania Niepodległości

Foto: Święto Odzyskania Niepodległości
Agata Komorowska śr, 22 listopada 2017 19:43

8 listopada przedszkolaki z "Piąteczki" świętowały uroczystość Odzyskania Niepodległości - Dzień 11 listopada. Z tej okazji naszą placówkę odwiedził kapral Sylwester Modzelewski z Warsztatów Technicznych Łomża.

„Piąteczka” świętuje 70 lat dziecięcą galą i codzienną pracą

Foto: „Piąteczka” świętuje 70 lat dziecięcą galą i co...
Agata Komorowska śr, 15 listopada 2017 19:51

- „W dzieciństwie niewiele zależy od nas, wiele zaś od tych, którzy są z nami”. Słowa Bronisława Rocławskiego często przypominamy sobie dopiero w życiu dorosłym, wspominając wychowawców i nauczycieli... – powiedziała do blisko 300 osób w sali Centrum Kultury Jadwiga Juchniewicz, od 41 lat nauczyciel i 31 lat dyrektor Publicznego Przedszkola nr 5 przy ul. Sikorskiego 216 w Łomży.

Spotkanie z policjantem

Foto: Spotkanie z policjantem
Agata Komorowska śr, 15 listopada 2017 19:48

"Bezpieczeństwo w domu, w przedszkolu i na drodze" to temat przewodni spotkania przedszkolaków z aspirantem Panią Moniką Bańkowską, które odbyło się 25 października br. Pani Aspirant przypomniała dzieciom jakie zagrożenia mogą napotkać w codziennym życiu i omówiła sposoby radzenia sobie z tymi zagrożeniami. Przedszkolaki słuchały z wielkim zaciekawieniem. Podczas spotkania dzieci mogły także obejrzeć osobisty sprzęt policjanta, przymierzyć policyjną czapkę, kajdanki. Na zakończenie zrobiono pamiątkowe zdjęcia.

Pasowanie w grupie III

Foto: Pasowanie w grupie III
Agata Komorowska śr, 01 listopada 2017 22:12

Dnia 24 października 2017 r czterolatki z grupy III zostały pasowane przez Panią Dyrektor. Wszytko odbyło się oczywiście w obecności zaproszonych rodziców. Zanim jednak dzieci dostąpiły tego zaszczytu, zaprezentowały część artystyczną, wierszyki, piosenki i tańce.

Czterolatki w salonie dla psów

Foto: Czterolatki w salonie dla psów
Agata Komorowska pt, 20 października 2017 21:21

Tego jeszcze nie było. 10 października czterolatki z grupy III odwiedziły salon fryzjerski dla psów. Do salonu zaprosiła nas właścicielka Pani Agata Sokołowska. Dzieci miały możliwość obejrzenia wyposażenia salonu oraz pokaz kąpieli, strzyżenia, rozczesywania, trymowania, obcinania pazurów, kosmetykę uszu i oczu. Niektóre chętne przedszkolaki mogły włączyć się do pielęgnacji czworonogów, Serdecznie dziękujemy Pani Agatce za zaproszenie.

Spotkanie z pielęgniarką

Foto: Spotkanie z pielęgniarką
Agata Komorowska pt, 20 października 2017 08:58

Spotkania z pielęgniarką Panią Anią Krajewską są zawsze dobrą lekcją dla naszych przedszkolaków. Tym razem 9 października Pani Ania przypomniała podstawowe zasady higieny osobistej. Opowiedziała o zdrowym odżywianiu , piramidzie zdrowia oraz znaczeniu ruchu na świeżym powietrzu. Zwróciła uwagę na szkodliwe działanie zbyt długiego oglądania bajek telewizyjnych, grania na komputerze czy telefonie. Dziękujemy Pani Aniu.

Owocowa sałatka czterolatków z grupy II

Foto: Owocowa sałatka czterolatków z grupy II
Agata Komorowska pt, 20 października 2017 08:17

Kuchcikowanie to ulubione zajęcie przedszkolaków. Czterolatki z grupy drugiej 22 września "ostro" wzięły się do pracy i zrobiły sałatkę owocową dla wszystkich przedszkolaków. Radości było przy tym wiele wystarczy popatrzeć na uśmiechnięte buziaki. Sałatka była pyszna mniam, mniam... Dziękujemy

Witamy po wakacjach!!!

Foto: Witamy po wakacjach!!!
Agata Komorowska śr, 13 września 2017 20:55

W "Piąteczce" po wakacjach znów głośno i gwarno. Nasze przedszkole tętni życiem. Dzieciaki wróciły do swoich kolegów i koleżanek. Jak spędzaliśmy pierwsze tygodnie przedszkolnej przygody?? Zobaczcie sami.

Zakończenie roku 2016/2017

Foto: Zakończenie roku 2016/2017
Agata Komorowska cz, 06 lipca 2017 11:59

We wtorek 20 czerwca zakończyliśmy rok przedszkolny 2016/2017. Uroczystość została poprzedzona przedstawieniem teatralnym "Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków" w wykonaniu dzieci 5 i 6 - letnich.

« · «« · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę