Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Prezent dla dziecka – wybierz z propozycji serii LEGO® Super Mario™

Czerwiec zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim długo wyczekiwany przez najmłodszych Dzień Dziecka. Dlatego jeśli jeszcze nie masz pomysłu na to, co podarować swojemu dziecku, koniecznie poznaj najnowsze zestawy LEGO® Super Mario™, które znalazły się w naszej ofercie. Zapraszamy do lektury!

Zestaw startowy LEGO® Super Mario™ – masa dobrej zabawy

W kinach odbyła się premiera filmu dla dzieci "Super Mario Bros The Movie". Już teraz w sprzedaży pojawił się zestaw Przygody z Mario - zestaw startowy. Co można w nim znaleźć? Przede wszystkim masę wyśmienitej zabawy! Wieloelementowy zestaw zawiera m.in. interaktywną figurkę LEGO Mario™, która mówi! A w dodatku można nią zarobić wirtualne monety! Dzięki temu dzieci mogą się nią bawić zarówno w pojedynkę, jak i w większym gronie. To jednak dopiero początek tego, co w ramach tej kolekcji przygotowała dla najmłodszych marka LEGO®.

Figurka LEGO® Mario™ jest również świetnym pomysłem na to, by wdrożyć dziecko w świat tego super bohatera. Zwłaszcza ze względu na niezwykłe właściwości, jakie posiada figurka Mario. Mowa m.in. o czujnikach koloru oraz wyświetlaczach LCD, które umieszczono w oczach, ustach oraz na brzuszku figurki. To właśnie one umożliwiają Mario wykonanie ponad 100 różnych reakcji ruchowych. Figurka wydaje również dźwięki i melodie znane z gry, a ponadto można ją również doposażyć w LEGO® Super Mario™ zestawy dodatkowe, które zapewnią dziecku wielogodzinnej, beztroskiej zabawy.

Domek na drzewie Donkey Konga – niezwykła przygoda w dżungli!

Kolejną propozycją na prezent z okazji Dnia Dziecka jest zestaw LEGO® Super Mario™  – Domek na drzewie Donkey Konga – zestaw rozszerzający. Pozwoli on dzieciom zbudować własną dżunglę wraz z domkiem Donkey Konga™. Dodatkowo znajduje się w nim figurka Cranky Konga, a sam zestaw pozwala na zbudowanie radia, telewizora, a nawet i tajnego schowka. Co więcej, umożliwia on także podarowanie banana Donkey Kongowi oraz granie na bębenkach. A wraz z zestawem startowym umożliwi on także interaktywną zabawę i zbieranie wirtualnych monet. Domek na drzewie to idealny pomysł na podarunek dla ośmiolatków i starszych dzieci.  

Pytajnikowy blok Super Mario 64™ – kultowe tła i jeszcze więcej niespodzianek!

Czym jest ów tajemniczo brzmiący pytajnikowy blok Super Mario 64™? To nic innego, jak najnowsza wersja bloku z pytajnikiem, jaki pojawił się po raz pierwszy ponad 25 lat temu, podczas premiery gry wideo Super Mario 64™. Dzięki temu gadżetowi Twoja pociecha będzie mogła odtworzyć 4 najbardziej porywające poziomy znane z tej gry – w tym m.in.  zamek księżniczki Peach i "Cool, Cool Mountain". Ponadto w zestawie LEGO® Super Mario 64™ umieszczono również szczegółowy instruktaż, który pozwoli małym budowniczym odtworzyć scenografię z gry oraz 10 minifigurek. Wśród nich znalazły się najbardziej kultowe postacie z tej gry – w tym Mario, księżniczka Peach, Yoshi oraz wiele innych.

Kreatywna skrzyneczka - zestaw twórcy – dla małego konstruktora

Twoje dziecko lubi majsterkować? Świetnie się składa! Z pewnością ucieszy się na mały zestaw twórcy z kolekcji Super Mario™. Czego można się po nim spodziewać? Na pewno braku nudy! W zestawie znalazły się bowiem wszelkie detale, jakie mały budowniczy będzie potrzebował do odtworzenia krainy Mario. W środku znalazły się detale takie jak kwiaty, owoce, góry, drzewa, super grzyby, piramidy oraz flagę, którą stawia się na koniec poziomu. Na tym jeszcze jednak nie koniec – w pudełku znalazły się również 3 figurki, w tym: Wendy, Goomba i Niebieski Yoshi. Warto również wspomnieć, że ze względu na niski stopień skomplikowania, zabawka ta idealnie sprawdzi się dla dzieci od 6 roku życia. Kreatywną skrzyneczkę można również połączyć z zestawem startowym, co zapewni dziecku możliwość interaktywnej zabawy.

Big Spike i chmury – jeszcze więcej zabawy!

Zestaw rozszerzający Big Spike i chmury to propozycja idealna dla 7-latków i starszych dzieci. Zawierający aż 540 elementów, umożliwi dzieciom zbudowanie podniebnego poziomu, który dzieci znają z serii Super Mario™. Co więcej, obejmuje on także 3 minifigurki wrogów Mario, takich jak: Piranha Plant, Big Spike oraz Boomerang Bro. Natomiast z pomocą aplikacji LEGO® Super Mario™, dziecko znajdzie wiele inspirujących wskazówek, które dostarczą mu rozrywki na cały dzień. A z pomocą zestawu podstawowego, będą mogły również wziąć udział w zbieraniu wirtualnych monet.

Śniegowa przygoda Fliprusa – przygoda w krainie lodu

Ostatnią z naszych propozycji jest zestaw Śniegowa przygoda Fliprusa. Zawierający 4 postacie LEGO® Super Mario™ (Freezie, Fliprus, Koopa Troopa i Pingwin) przeniosą dziecko na poziom lodowy, gdzie na dziecko czeka wiele przygód, np. pokonanie czerwonego Koopa Troopa, czy ścięcie głowy złego bałwana. Rozszerzenie to pozwala także najmłodszym odegrać scenki jazdy na łyżwach, czy wspólnego siedzenia przy ognisku. A dzięki podstawowemu zestawowi, będą oni mogli również wziąć udział w wirtualnej zabawie zbierania monet, co jeszcze bardziej wciągnie je w wir zabawy.

tekst płatny

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę