Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Fantazja, alkohol, gleba

Pijany mężczyzna nie wypadł z balkonu jak informowaliśmy wczoraj, a przechodził miedzy balkonami. Z licznymi urazami mężczyzna trafił do szpitala.

Do niecodziennego wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 18 w Łomży. Z bloku ulicy Śniadeckiego 28 spadł pijany mężczyzna. Z ustaleń policji wynika, że 49-latek chciał wejść do zamkniętego swojego mieszkania na II piętrze. Nie miał kluczy więc postanowił zrobić to przez balkon sasiada. Nie dotarł do mieszkania, ponieważ wcześniej spadł z II piętra na trawnik. Badanie krwi pobranej po zdarzeniu wykazało 3,2 promila alkoholu w organiźmie. 

Poszkodowany m.in z urazami kończyn trafił do łomżyńskiego szpitala.  

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę