Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Rekrutacja do przedszkola na rok 2023/2024

Informujemy, że trwają zapisy do Przedszkola Niepublicznego "MOTYLEK" w Łomży. Przedszkole Niepubliczne „Motylek” w Łomży – to nowoczesna placówka, która zapewnia wszechstronny rozwój wychowanków. Opiekę sprawuje doświadczona, energiczna oraz pełna zaangażowania kadra pedagogiczna. Celem jest zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa, ciepła, życzliwości oraz stworzenie rodzinnej atmosfery.

- Jestem mamą Jasia, który do przedszkola „Motylek” uczęszcza od dwóch lat. Synek chętnie chodzi do placówki i wraca uśmiechnięty. Dużym plusem są częste wyjścia poza placówkę, dzięki czemu dzieci poszerzają swoją widzę i ja to u Jasia zauważam. Atmosfera jest naprawdę super, a panie nauczycielki dbają o dobre samopoczucie dzieci każdego dnia – mówi pani Magda, mama 3-letniego Jasia.

Przedszkole mieści się w wolnostojącym budynku. Zaletą jest dobre położenie placówki oraz dogodny dojazd. Posiadamy własny plac zabaw pozwalający na regularny pobyt naszych podopiecznych na świeżym powietrzu. Jasne, przestronne sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt, w tym monitor interaktywny i magiczny dywan, które rozwijają motorykę oraz koncentrację dzieci, a także kolorowe, bezpieczne zabawki i różnorodne pomoce dydaktyczne dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci

Przedszkole zapewnia opiekę dla dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat (grupa powszechna 2,5-3-latki, 4-6-latki i grupa terapeutyczna). W placówce realizowane są zajęcia dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego i opinią o wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka. Oferujemy zatem dostosowaną do indywidualnych potrzeb dzieci zdrowych i z niepełnosprawnościami ofertę wychowawczo-edukacyjną.

- Jestem mamą Bartosza ze spektrum autyzmu. Syn jest w „Motylku” od czterech lat. Panuje tam miła i rodzinna atmosfera. Panie są cudowne. Dzięki różnorodnym zajęciom terapeutycznym widzimy ogromny postęp w rozwoju syna – twierdzi pani Marta, mama 6-letniego Bartosza.

Zajęcia specjalistyczne realizowane w placówce: logopedia, integracja sensoryczna, , terapia ręki, usprawnianie ruchowe w zakresie motoryki małej i dużej, muzykoterapia, trening umiejętności społecznych, wprowadzana jest komunikacja alternatywna PECS, zajęcia z psychologiem i pedagogiem specjalnym. Zajęcia dodatkowe realizowane w placówce: dogoterapia, język angielski, gimnastyka ogólnorozwojowa , zajęcia rytmiczno- taneczne, sensoplastyka ®, zajęcia psychoedukacyjne.

- Franek uczęszcza do przedszkola „Motylek” w Łomży od siedmiu miesięcy. Wybraliśmy to przedszkole ze względu na bogata ofertę zajęć specjalistycznych, w których nasz synek ma możliwość uczestniczyć. Po tych siedmiu miesiącach mogę śmiało stwierdzić, że to przedszkole było bardzo dobrym wyborem. Już po 2-3 tygodniach prowadzania Frania do placówki zauważyliśmy, że zaczął więcej mówić, jest bardziej otwarty w kontaktach z rówieśnikami, jak i dorosłymi. Przedszkole jest przyjazne, panuje w nim ciepła atmosfera, a panie pracujące w placówce są bardzo sympatyczne, zawsze wesołe i pomocne. Dzieci robią na zajęciach wiele ciekawych i kreatywnych rzeczy. Przedszkole dysponuje własną kuchnią, gdzie przygotowywane są smaczne i domowe posiłki. Polecam z całego serca – mówi pani Paula, mama 3-letniego Franciszka.


Najważniejszym celem kształcenia i wychowania jest harmonijny, wielostronny rozwój dziecka w sferze umysłowej, społecznej i emocjonalnej. Zatem oddziaływania dydaktyczno-wychowawcze są tak dobierane i prowadzone, aby każdy z naszych przedszkolaków zdobył solidne podstawy do dalszego kształcenia i osiągnął najwyższy stopień gotowości szkolnej. Integracja jest w naszym przedszkolu podstawą do rozumienia świata i jego różnorodności. Dzieci uczestniczą też w zajęciach sportowych, przyrodniczych, edukacyjnych prowadzonych przez zaproszonych gości (m.in. pracowników straży pożarnej, policji, służb medycznych, miejskiej biblioteki publicznej, młodzieżowego łomżyńskiego klubu sportowego, nadleśnictwa Łomża). Każdego roku proponujemy szereg  imprez okolicznościowych dla dzieci.

W placówce organizowane są konkursy dla dzieci oraz realizowane różne projekty edukacyjne. Przedszkole oferuje smaczne i domowe posiłki przygotowywane są przez naszą kuchnię RDA Katering. Wszystko jest świeże, bo sporządzane w nowocześnie wyposażonej kuchni.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji:

* zapraszamy do naszego przedszkola, które mieści się przy ul. Porucznika Łagody 4 w  Łomży (zorganizujemy spotkanie informacyjne w dogodnym dla Państwa terminie),

* kontaktując się z nami telefonicznie 577 016 220, mailowo: sekretariat.motylek@gmail.com

* odwiedzając naszą stronę internetową http://www.drotis.pl/ (karta zgłoszenia do przedszkola dostępna jest na stronie)

tekst płatny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę