Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

WYRWANI Z NIEWOLI

Dnia 27.02.2017r. wychowankowie Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Łomży po raz kolejny zostali zaproszeni przez II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Łomży na spotkanie profilaktyczno- ewangelizacyjny o nazwie „Ku wolności”.

Grupa WYRWANI Z NIEWOLI w składzie Jacek Zajkowski (artysta hiphopowy, raper) i Piotr Zalewski (student psychologii, autor książki pt: “Wyrwani z niewoli”) po raz kolejny zaszczycili nas swoją obecnością w Łomży i przedstawili wychowankom i młodzieży licealnej świat w którym można żyć bez narkotyków, alkoholu i przemocy. Podczas spotkania wykonawcy pokazali młodym ludziom piękno życia w wolności od wszelkich form uzależnień, dali swoje świadectwo życia z perspektywy osoby uzależnionej poparte autorskimi utworami hip-hopowymi.

Na koniec spotkania uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Łomży wręczyli wychowankom zebrane wcześniej słodkości, za które serdecznie dziękujemy.

 

opr. Izabela Zakrzewska

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę