Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

W tym roku dłuższe wakacje

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Nie 1. września, a 4. rozpocznie się w 2023 roku rok szkolny. Ministerstwo Edukacji i Nauki opublikowało właśnie Kalendarz roku szkolnego 2023/2024.

Z opublikowanego dokumentu wynika, że nowy rok szkolny rozpocznie się w poniedziałek 4. września 2023 roku. Jest to konsekwencja rozporządzenia w myśl którego "jeżeli pierwszy dzień września wypada w piątek albo sobotę, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze rozpoczynają się w najbliższy poniedziałek po dniu 1 września". 

Zimowa przerwa świąteczna przypadnie w dniach 23-37 grudnia 2023 roku. Ferie zimowe w województwie podlaskim zaplanowano od 22 stycznia do 4 lutego 2024 roku.

Wiosenna przerwa świąteczna będzie miała miejsce od 28 marca do 2 kwietnia. 

Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach nastąpi 21 czerwca 2024 roku. Zatem ferie letnie rozpoczną się 22 czerwca i potrwają do 1 września 2024 roku.

Termin egzaminu ośmioklasisty i maturalnego określić ma dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę