Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Mieszkanki naszego województwa w finale Miss Polonia

Główne zdjęcie
Fot. Paweł Wądołowski / Radio Białystok

Dwie mieszkanki województwa podlaskiego powalczą o koronę najpiękniejszej Polki. Podczas eliminacji w Warszawie do finału konkursu Miss Polonia dostały się Linda Filipkowska z Łomży i Weronika Falkowska z Kolna.

Wcześniej dziewczyny zdobyły tytuły najpiękniejszych podczas gali Miss Polonia Województwa Podlaskiego, która odbyła się tydzień temu w Filharmonii Kameralnej w Łomży.

Linda i Weronika o ogólnopolski tytuł będą rywalizowały z 18 innymi finalistkami. Gala, podczas której poznamy nową Miss Polonia, ma się odbyć jeszcze przed wakacjami. Może w niej wystąpić także trzecia mieszkanka naszego województwa, Ewelina Gutowska ze Starych Gut, która znalazła się na liście rezerwowej.

Obecnie koronę Miss Polonia 2022 nosi Krystyna Sokołowska z Białegostoku.

 

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/224284


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę