Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Linda Filipkowska została Miss Polonia Województwa Podlaskiego

Linda Filipkowska z Łomży została Miss Polonia Województwa Podlaskiego. Tytuł najpiękniejszej nastolatki trafił do Aleksandry Łady ze Starych Kupisk.

W niedzielę (05.03) wieczorem w Filharmonii Kameralnej w Łomży odbyła się uroczysta gala. O tytuły walczyło 29 dziewczyn z całego regionu - Białegostoku, Suwałk i Łomży. 

I Wicemiss Polonia Województwa Podlaskiego 2023 została Ewelina Gutowska ze Starych Gut, II wicemiss - Weronika Falkowska z Kolna. I Wicemiss Polonia Nastolatek Województwa Podlaskiego 2023 została Zuzanna Sikorska z Kolna, zaś II wicemiss nastolatek - Karolina Dąbrowska  z Łomży.

Jak podkreślała organizatorka podlaskiego konkursu Miss Polonia Anna Kurządkowska-Kosińska, wybór nie był prosty. Było dużo stresu, przygotowania trwały trzy miesiące, ale poziom kandydatek był bardzo wysoki. 

Obecna Miss Polonia Krystyna Sokołowska mówiła, że jest bardzo zadowolona z wyników. Jak podkreślała, jury było praktycznie jednogłośne przy wyborze dorosłej i nastoletniej miss.

Zdobywczynie tytułów wyróżnione podczas gali w Łomży przejdą do kolejnego, krajowego etapu konkursu Miss Polonia.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę