Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Konkurs fotograficzny i recytatorski dla łomżyńskiej młodzieży

Główne zdjęcie
Zdjęcie z wcześniejszych edycji konkursu

Młodzież z internatów i burs, a wrażliwa na słowo i obraz, po raz kolejny ma szansę zaprezentować się w konkursie „Podlaskie w moim sercu”. Chętni powinni się zgłosić do internatu ZSCKR w Marianowie.

Do 17 lutego 2023 r. można nadsyłać zgłoszenia w konkursie „Podlaskie w moim sercu”. Skierowany jest on do młodzieży z  województwa podlaskiego mieszkającej w internatach i bursach, a także uczniów siódmych i ósmych klas szkół podstawowych z Łomży i powiatu łomżyńskiego. Można wziąć udział w części fotograficznej, przesyłając zdjęcia zgodne z tematem  „Przydrożne kapliczki, figury i krzyże” lub w części recytatorskiej i zaprezentować wybrany przez siebie wiersz, fragment prozy, wspomnienia bądź utwór własny mówiący o ziemi podlaskiej lub jej okolicach. 

Wszystkich niezbędnych informacji udziela Dorota Miarka, kierownik Internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie.

Regulamin, karta zgłoszeniowa i oświadczenie rodziców w załączeniu.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę