Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 05 lutego 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Betonowa latarnia przewróciła się na chodnik tuż obok przejścia dla pieszych [video]

Samochód ciężarowy uszkodził latarnię, która przewróciła się na chodnik blisko przejścia dla pieszych. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (24.10) późnym wieczorem w Łomży.

- Na miejscu nie było jednak sprawcy - mówi Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji. - Policjanci patrolujący ulice miasta, na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Nowogrodzkiej zauważyli leżącą na chodniku latarnię. Mundurowi ustalili, że na monitoringu miejskim został zarejestrowany moment kiedy kierowca pojazdu ciężarowego z naczepą zahacza o słup, który w rezultacie przewraca się. W chwili obecnej trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy i zakresu jego odpowiedzialności karnej - dodaje Urszula Brulińska.

Jeżeli policjanci znajdą kierowcę samochodu ciężarowego jego sprawą zajmie się sąd.

 

210204100642.gif
mm
wt, 25 października 2022 11:02
Data ostatniej edycji: wt, 25 października 2022 15:34:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę