Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 sierpnia 2022 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Tragiczny finał poszukiwań nastolatka z Kupisk koło Łomży

Służby ratunkowe zakończyły akcję poszukiwania Jakuba Szerszniewa z Kupisk koło Łomży. Badania genetyczne potwierdziły, że ciało znalezione 19 maja w Narwi koło Nowogrodu to zaginiony nastolatek.

Poszukiwania trwały od 29 grudnia ubiegłego roku. 17-latek wyszedł wtedy z domu i od tego dnia nie nawiązał kontaktu z rodziną. W poszukiwania zaangażowały się wszystkie służby ratunkowe, a także setki wolontariuszy. Przeszukiwali okolice Łomży piechotą, z wody, a także za pomocą dronów. W akcji brały udział także specjalistyczne jednostki poszukiwawcze, które przyjeżdżały z całej Polski. 

 

Ciało chłopaka znaleziono w Narwi koło Nowogrodu przy poligonie wojskowym, w dniu kiedy trwały ćwiczenia wojskowe Defender Europe 2022.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę