Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Rozpoczyna się trzydniowy egzamin ósmoklasisty - w Podlaskiem przystąpi do niego ponad 14 tys. uczniów

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Maturzyści mają to już za sobą - teraz czas na uczniów ostatnich klas szkół podstawowych. We wtorek (24.05) rozpoczyna się trzydniowy egzamin ósmoklasisty. W Podlaskiem przystąpi do niego ponad 14 tys. absolwentów szkół podstawowych.

Tradycyjne na pierwszy ogień idzie język polski, w środę będzie matematyka i w czwartek język obcy. W Podlaskiem egzamin będzie odbywać się w 386 szkołach. Każda z trzech części egzaminu rozpoczyna się o godz. 9:00.

Na rozwiązanie zadań uczniowie mają maksymalnie dwie godziny. Co ciekawe, wraz z polskimi uczniami do egzaminu przystąpią też uczniowie z Ukrainy, którzy niedawno trafili do naszego kraju. W Podlaskiem zdecydowało się na to 144 uczniów.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę