Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 czerwca 2022 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Wiceminister rolnictwa Lech Kołakowski otworzył w Kolnie biuro poselskie

Główne zdjęcie
Poseł Lech Kołakowski, wiceminister rolnictwa

- Biura poselskie są potrzebne - to dla mieszkańców często ostatnia instytucja, do której mogą się zwrócić z prośbą o pomoc - mówił podczas otwarcia swojego nowego biura w Kolnie poseł i wiceminister rolnictwa Lech Kołakowski.

- Często biuro poselskie może być tą instancją, nie chciałbym mówić jedyną, ale do której można się zwrócić. Ja, jak i inni parlamentarzyści wychodzą naprzeciw oczekiwaniom, interweniują, jak również składają interpelacje w sprawach indywidualnych, zbiorowych. Jest potrzeba funkcjonowania dobrych biur poselskich - mówił Lech Kołakowski.

Jak dodaje Lech Kołakowski osoby, które przychodzą do biura poselskiego, proszą o pomoc w bardzo różnych sprawach. 

- Często są to sprawy indywidualne, są to przewlekłości procedur administracyjnych, przyspieszenia terminów, jak również pomoc w konkretnych sprawach, w których na przykład mieszkańcy nie potrafią sobie poradzić z zawiłością przepisów i interpretacji prawnych. Są udzielane porady prawne - dodaje.

Nowe biuro poselskie Lecha Kołakowskiego jest otwarte w każdy poniedziałek i piątek od 9:00 do 13:00, przy ulicy Wojska Polskiego 31 w Kolnie.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę