Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 31 lipca 2021 napisz DONOS@

Motocyklista zginął po zderzeniu z łosiem

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Na drodze lokalnej motocyklista zderzył się z łosiem. Zginął na miejscu, a podróżujący z nim 13-latek trafił do szpitala.

Po godzinie 17. w miejscowości Mścichy koło Wysokiego Mazowiecka motocyklista jadący drogą lokalną zderzył się z łosiem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 45-letni kierowca najechał na przechodzące drogą zwierzę. Niestety kierowca zginął na miejscu. podróżujący z nim 13-latek śmigłowcem został przetransportowany do szpitala. Ruch odbywa się wahadłowo.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę