Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Andrzej Mioduszewski zrezygnował z funkcji prezesa Zarządu Spółki PKS Nova

Andrzej Mioduszewski nie będzie już pełnił funkcji prezesa Zarządu Spółki PKS Nova. Jego miejsce zajmie tymczasowo Marcin Doliasz.

Andrzej Mioduszewski zarządzał spółką PKS Nova przez blisko 2 lata. Rezygnację ze stanowiska złożył z przyczyn osobistych.

Rada Nadzorcza spółki PKS Nova w Białymstoku oddelegowała Marcina Doliasza do czasowego wykonywania czynności Prezesa Zarządu Spółki. 

Marcin Doliasz ma 42 lata, posiada tytuł zawodowy radcy prawnego i jest absolwentem studiów podyplomowych z zakresu prawa podatkowego. Specjalizuje się m.in. w doradztwie restrukturyzacyjnym. Zdobywał doświadczenie w organach nadzoru wielu spółek kapitałowych. Od 2019 r. pełni funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej PKS Nova S.A.

 

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę