Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Zerwany dach i spalony samochód

Strażacy interweniowali na terenie Gminy Łomża. Najpierw podmuch wiatru zerwał dach w Czaplicach, a później w Janowie spalił się samochód osobowy.

We wsi Czaplice, w piątek (23.) około godz. 13. podmuch wiatru zerwał część dachu na oborze. Z murowanego budynku wiatr porwał około 70 m2 pokrycia z blachy. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Kolejne zdarzenie także miało miejsce na terenie Gminy Łomża. Około godz. 17. w Janowie spalił się samochód osobowy zaparkowany przed bramą. Tu także nikt nie ucierpiał, choć auto spłonęło całkowicie.

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę